Thomas Schmalzer kieruje sprzedażą w Novomatic

Nowym wiceprezesem ds. globalnej sprzedaży w Novomatic AG został mianowany Thomas Schmalzer, wcześniej na stanowisku wiceprezesem ds. zarządzania produktami.

Schmalzer będzie obecnie pełnić oba stanowiska w organizacji, jak podała spółka. Zastępuje on Jakoba Rothwangla, który przeprowadził strategiczną reorganizację działu sprzedaży. Rothwangl podejmie nowe wyzwanie w „nowym strategicznie ważnym projekcie w grupie”.

Schmalzer zajmował stanowisko szefa globalnej sprzedaży tymczasowo przez okres ubiegłego roku, co pomogło mu natychmiast zaaklimatyzować się do nowej funkcji.

Nowy wiceprezes po ogłoszeniu nominacji powiedział:

„Cieszę się, że z pełnym zaangażowaniem poświęcę się rozszerzonemu obszarowi odpowiedzialności i zajmę się rozwojem zarządzania produktem, a także rozszerzaniem obszaru sprzedaży z równym zaangażowaniem i najlepszymi korzyściami dla naszych klientów na całym świecie. Szczególnie nie mogę się doczekać powrotu do wspaniałego zespołu globalnego działu sprzedaży, aby wspólnie kształtować przyszłość Novomatic i jej cenionych klientów”.

 

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.