Tiger Woods znowu zagra w pokera

Poker
Marek 31/03/2015

Ostatnia aktualizacja: 31 marca 2015

Powoli zbliża się kolejna edycja charytatywnego turnieju pokerowego organizowanego przez jednego z najlepszych golfistów świata Tigera Woodsa.

Turniej będzie głównym elementem wydarzenia pod nazwą Tiger’s Poker Night. Wpisowe do turnieju wyniesie $10,000. Turniej jest także częścią większej całości jaką jest ,,Tiger Jam”, które odbędzie się po raz 17. W poprzednich latach udało się zebrać na działania Fundacji Tigera Woodsa około 15 milionów dolarów. Oprócz gry w pokera przewidziano także turniej golfowy.

Celem fundacji założonej przez golfowego mistrza jest pomoc najbiedniejszym dzieciom oraz młodzieży w zakresie edukacji. Fundacja udziela również porad w zakresie kariery zawodowej. Najlepsi uczniowie mogą liczyć na wsparcie finansowe i pomoc w dostaniu się na tak prestiżowe uczelnie, jak UCLA, University of Southern California, Harvard, Berkeley oraz Georgetown.

Turniej odbędzie się 15. maja w MGM Grand Hotel & Casino w Las Vegas. Podobnie jak w latach poprzednich, turniej poprowadzi Phil Hellmuth, który ma na swoim koncie 13 mistrzowskich bransoletek WSOP. Można się więc spodziewać sporej dawki humoru i dobrej zabawy. A to powinno przełożyć się na dużą ilość pieniędzy zebraną na akcje prowadzone przez fundację Woodsa.

czytaj dalej

źródło: Wolny Poker

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL