Tipbet traci licencję na Malcie

Ze świata
Wiktor Czerwiński 21/05/2024

Ostatnia aktualizacja: 21 maja 2024

Malta Gaming Authority (MGA) podjęła decyzję o unieważnieniu licencji dla firmy Tipbet Limited.

W informacji podanej 20 maja 2024 roku MGA poinformowało o anulowaniu licencji MGA/B2C/303/2015 wydanej firmie Tipbet Limited ze skutkiem od dnia 28 listopada 2023 r.

Odbyło się to zgodnie z przepisami 9 (1) (c), 9 (1) (d), 9 (1) (i), 9 (1) (l), 9 (1), 9 (1) ( m) i 10 (1) (a) przepisów dotyczących zgodności i egzekwowania gier hazardowych (S.L. 583.06).

Na podstawie tej decyzji Tipbet jest zobowiązany do zawieszenia wszystkich operacji związanych z grami ze skutkiem natychmiastowym i zaprzestania rejestrowania nowych graczy w ramach tej licencji. Tipbet ma także umożliwić dotychczasowym graczom dostęp do swoich kont w celu zażądania wypłaty zaległych sald. Ponadto Tipbet ma obowiązek uregulować wszystkie zaległe opłaty należne Urzędowi w terminie pięciu dni od daty wejścia w życie, o której mowa powyżej. Operator ma także przedłożyć MGA raport transakcji pobrany z ich systemu wraz z towarzyszącymi wyciągami bankowymi, potwierdzający, że wszystkie środki gracza zostały należycie przekazane zarejestrowanym graczom, w ciągu siedmiu dni od daty wejścia w życie, o której mowa powyżej.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL