Tipsport zamawia przeróbkę danych przez Genius Sports

Wiodący bukmacher z Europy Środkowej, Tipsport, zatwierdził „poważną ekspansję” danych dotyczących sportu i zakładów dostarczanych przez Genius Sports

Podwyżka zwiększy zasoby bukmacherskie Tipsport dzięki pakietowi Genius Sports opartych na danych rozwiązań przedmeczowych, LiveData i LiveTrading, zapewniając jednocześnie pełną elastyczność i kontrolę nad każdym elementem operacji transakcyjnych w zakładach sportowych.

Tipsport skorzysta z optymalnej gamy kanałów API w czasie rzeczywistym, które zapewniają precyzyjną dokładność punktową danych dla angielskiej Premier League, NCAA Basketball, Euroligi i NFL, lig/rozgrywek sportowych, w których Genius Sports jest wyłącznym dostawcą danych.

„Niekończąca się innowacja jest zdecydowanie częścią naszego DNA, dlatego cieszymy się, że możemy poszerzyć naszą współpracę z Genius Sports na nadchodzące lata”

– powiedział Petr Komarek, dyrektor ds. transmisji danych i transmisji w Tipsport.

„Biorąc pod uwagę tę silną więź, cieszymy się, że możemy zaangażować znacznie więcej klientów i zapewnić im nasze światowej klasy usługi. Z niecierpliwością czekamy na wspólne tworzenie fascynujących i wyjątkowych projektów.”

Co ważne, Tipsport podkreślił pakiet produktów Genius Sports NFL, który obejmuje dostęp do statystyk w czasie rzeczywistym, zastrzeżone statystyki nowej generacji (NGS) i oficjalny kanał danych o zakładach sportowych.

Dalsze postanowienia sprawią, że Genius Sports zwiększy możliwości transmisji na żywo w Tipsport dzięki strumieniom o niskim opóźnieniu i pełnej gamie treści piłkarskich na żywo, obejmujących pro-ligi od Argentyny po Chiny, a także dziesiątki lig koszykówki FIBA ​​i siatkówki FIVB na całym świecie.

„Od początku naszej współpracy w 2016 r. ściśle współpracowaliśmy z Tipsport, aby zapewnić im rosnący pakiet produktów i usług bukmacherskich, które napędzają obroty, zwiększają marże i maksymalizują kontrolę. Wśród oficjalnych danych, handlu i transmisji na żywo, cieszymy się, że możemy nadal odgrywać kluczową rolę we wspieraniu pierwszorzędnych zakładów sportowych Tipsport”.

– powiedział Jack Davison, dyrektor handlowy Genius Sports.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.