Tłumy na otwarciu salonu gier Gamestate we Wrocławiu

To nowy salon gier we Wrocławiu. Ponad 50 różnych automatów czeka na Was. Otwarcie salonu  zaaranżowanego na amerykańskie lata 80., przyciągnęło liczną rzeszę mieszkańców spragnionych rozrywki i emocji.

Nie tylko otwarcia nowych sklepów przyciągają tłumy. Tak się też stało z Gamestate w Galerii Wroclavia. To nowy salon gier, w którym jest ponad 50 różnych automatów. Otwarcie salonu, zaaranżowanego na amerykańskie lata 80., przyciągnęło liczną rzeszę mieszkańców spragnionych rozrywki i emocji. Salon rzeczywiście robi wrażenie. Co ciekawe, za zdobyte punkty można odebrać tu nagrody.

Równo o godzinie 18:00 pierwsi klienci odpalili automaty i dali ponieść się zabawie. Gamestate to kolejny na mapie Wrocławia salon gier typu arcade, czyli za zdobyte osiągnięcia dostajemy bileciki. Te natomiast później wymienia się na nagrody. Gamestate przenosi nas w amerykański klimat lat 80-tych, ale zdecydowanie w nowoczesnym stylu.

Po wejściu do salonu Gamestate należy wykupić abonament i pobrać kartę, którą aktywuje się wybrany przez nas automat. Za kartę należy zapłacić jednorazowo 8 zł i zachować, ponieważ to na niej rejestrujemy kupony za które możemy odebrać nagrody i doładowujemy na nasz abonament.

Gamestate we Wrocławiu w centrum handlowym Wroclavia to masa automatów do gier wideo

Ponad 50 różnych automatów z grami wideo czeka na was we Wroclavi. Każdy znajdzie coś dla siebie. Możemy tam zagrać m.in. Pacman, Mario czy Cymbergaja. Ponad to jest jeszcze coś dla fanów w wirtualnej rzeczywistości np. gra King Kong lub coś dla fanów aktywnej rozrywki, czyli Dance Arcades do potańczenia i NBA Hoops do zagrania w koszykówkę.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.