To są najlepsze loterie w Europie

loteria

Ameryka jest kontynentem hazardu. Nie ma innego miejsca, gdzie tak wiele osób bierze udział w grach loteryjnych i nigdzie indziej nie są wypłacane tak ogromne sumy pieniędzy. Nic dziwnego, że popyt jest ogromny. Ale niemieccy gracze, którzy marzą o takiej wygranej, nie muszą lecieć do Ameryki, ani uczestniczyć w ofertach z Ameryki. Tymczasem liczne europejskie loterie przyciągają również graczy z ciekawymi warunkami i szansami na wygraną.

EuroMillions jako najpopularniejsza loteria w Europie

EuroMillions jest jedną z największych i najbardziej popularnych loterii w Europie. W 2012 roku para z Anglii mogła być szczęśliwa z powodu dumnej sumy 190 milionów euro. Razem trafili oni w wielką wygraną. EuroMillions został założony w 2014 roku z dziewięciu europejskich krajów. Z czasem limit jackpota został podniesiony z 190 do 200 milionów – wkrótce wzrośnie do 250 milionów euro.

Gracze loterii z Niemiec i innych krajów mogą kupić bilet na najlepsze loterie w Europie z komfortu swoich własnych domów. Na redfoxlotto.com najlepsze loterie w UE są skompilowane i wyraźnie wymienione. Nierzadko zdarza się, że ludzie z Niemiec mogą zgarnąć europejskiego jackpota. W 2018 roku, na przykład, kobieta z Berlina wygrała w Eurojackpot kwotę 90 milionów euro.

Najlepsze loterie w całej Europie

Jak opisano powyżej, EuroMillions jest prawdopodobnie najpopularniejszą loterią w UE. Eurojackpot i loteria SuperEnalotto z Włoch są również popularne. Dzięki odpowiednim liczbom, wabią one wysokimi wygranymi. Jednak wysokość wygranej nie zawsze jest jedynym decydującym czynnikiem. Niektóre loterie w Europie przekonują również dużym prawdopodobieństwem wygranej. Wyróżnia się hiszpańska loteria El Gordo. Świąteczna loteria jest największą loterią na świecie. Każdego roku w Boże Narodzenie rozdawane jest niesamowite 2,3 miliarda euro.

Niemieccy gracze loterii mogą również wziąć udział w loterii na Półwyspie Liberyjskim i tym samym rzucić wyzwanie Twojemu szczęściu. Oprócz gier loteryjnych w USA, europejscy dostawcy są uważani za coraz bardziej popularną alternatywę. Na naszej niezależnej platformie redfoxlotto.com wymieniamy najlepsze i największe loterie w Europie.

Loterie te są również popularne w Europie

Austriacka loteria klasowa jest równie dobrze znana i doceniana. Jest ona kontrolowana przez państwo i oferuje największe możliwości w kraju. Oferowane są różne rodzaje gier – np. superklasa. Możesz wziąć udział w loterii, której stawka wynosi tylko 12 euro za dziesięć losów. W losowaniu codziennie wypłaca się 100.000 euro, w finale po 7 razy 100.000 euro, a w klasie złotej losowane są wysokie nagrody w postaci złota. W Anglii ludzie grają w krajowej loterii prowadzonej przez Camelot Group. Tutaj losowanych jest 6 liczb z 49, w tym kulki bonusowe. Ta kulka bonusowa jest wtedy ostatnią, która zostanie wybrana lub wylosowana. Jackpot jest ograniczony do łącznej kwoty 10 milionów funtów – ale dzięki rolowaniu nagroda może być wyższa.

Gra losowa „Swisslotto” jest wysoko ceniona w Szwajcarii. Tutaj losowanych jest 6 liczb od 1 do 42, plus szczęśliwa liczba od 1 do 6, która wymaga dwóch osób do obstawienia. W 2014 roku jednej osobie udało się wygrać w losowaniu niesamowite 48,6 mln franków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *