Totalizator Sportowy: loteria za siedzenie w domu

Totalizator Sportowy

Siedź w domu, to może wygrasz samochód. Totalizator Sportowy szykuje przysłowiową marchewkę dla osób, które mają zostać zachęcone do unikania wychodzenia z miejsca zamieszkania i zminimalizowania tym samym ryzyka zakażenia COVID-19.

Lockdown to przymusowe nakłanianie Polaków do stosowania się do zaleceń dystansowania społecznego. Rząd przyznał, że zamknięcie części przedsiębiorstw, między innymi siłowni i klubów fitness, nie było podyktowane ryzykiem zarażenia się podczas ćwiczeń, tylko chęcią zmniejszenia mobilności społecznej. Polacy w czasie pandemii powinni siedzieć w domu, a nie korzystać z uroków życia.

Do gry o zatrzymanie obywateli w domach dołączył Totalizator Sportowy, który rozpoczął prace nad aplikacją, dzięki której można będzie wygrać atrakcyjne – w tym gwarantowane – nagrody. Losy będą przyzwane na podstawie lokalizacji GPS: jeśli oprogramowanie zweryfikuje, że użytkownik jest w domu, otrzyma szansę na wygranie samochodu.

Nowa loteria. Udowodnij, że jesteś w domu, może wygrasz samochód

Totalizator Sportowy rozpoczął poszukiwania partnerów, którzy zasponsorowaliby część nagród w nowej loterii. Jak donosi Business Insider Polska, budżet projektu ma wynosić około 33 mln zł. Trofeum głównym ma być samochód osobowy, wśród nagród gwarantowanych ma znaleźć się między innymi zniżka na energię elektryczną.

Wspomóc loterię mają spółki Skarbu Państwa, które zostały przez rząd zaprzęgnięte do walki z pandemią. Mają budować szpitale tymczasowe, dorzucenie się do nowej loterii Totalizatora Sportowego nie stanowiłoby dla nich większego kłopotu.

Wstępna nazwa dla loterii to hasztag #WygrywamyWDomu. Osoby, które zdecydują się na udział w zabawie, będą musiały zainstalować specjalną aplikację, która będzie w stanie kontrolować, czy znajdują się w domu. Oprogramowanie trzeba będzie uruchamiać co godzinę, żeby wirtualnie podlać widoczną na ekranie roślinę. Po kilku takich akcjach pojawi się kwiat, który będzie losem biorącym udział w konkursie.

Całość czytaj na: biznes.radiozet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *