Totalizator Sportowy nowym partnerem ENEA Siarki

KTS ENEA Siarka Tarnobrzeg, najlepszy klub tenisa stołowego w Polsce i Europie, nawiązał   nowym sponsorem. Jest nim Totalizator Sportowy. Właściciel marki LOTTO będzie wspierał 29krotne mistrzynie Polski co najmniej do końca sezonu 2020/2021.

Tenis stołowy KTS Enea Siarka Tarnobrzeg, najlepszy klub tenisa stołowego w Polsce i Europie, nawiązał współpracę z nowym sponsorem. Jest nim Totalizator Sportowy. Właściciel marki LOTTO będzie wspierał 29-krotne mistrzynie Polski co najmniej do końca sezonu 2020/2021.

– Bardzo się cieszę, że tak zacna firma jak Totalizator Sportowy będzie Partnerem Głównym naszego klubu. Nawiązanie współpracy pozwoli nam w dalszym ciągu prowadzić wysiłki o utrzymanie pozycji wśród klubów ścisłej czołówki Europy
– mówi Zbigniew Nęcek, menedżer i trener KTS Enea Siarka Tarnobrzeg.

-Zapewne dla nikogo nie jest tajemnicą, że należąca do Totalizatora Sportowego marka LOTTO od lat wspiera wydarzenia związane z tenisem stołowym –
mówi Magdalena Kopka-Wojciechowska, członek Zarządu Totalizatora Sportowego.

Nasz związek z KTS Enea Siarką Tarnobrzeg jest kolejnym etapem działań na rzecz rozwoju tej dyscypliny w Polsce. Co ważne, pracujemy z mistrzowskim klubem, a to dla nas powód do dumy i radości. Życzę wszystkim zawodniczkom i całemu klubowi kumulacji sportowych sukcesów – dodaje M. Kopka-Wojciechowska.

Klub Tenisa Stołowego Enea Siarka Tarnobrzeg jest 29-krotnym mistrzem Polski, zwycięzcą Europejskiej ligi Mistrzyń w sezonie 2018/19, co jest największym sukcesem polskiego klubu na arenie międzynarodowej w tej dyscyplinie sportu. To także zaledwie drugi zespół z naszego kraju, po szczypiornistach, który może poszczycić się tym tytułem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *