Totalizator Sportowy rusza z nową odsłoną strony

Uległa zmianie szata graficzna strony , wprowadzone zostały ciekawe rozwiązania i zamieszczane są na niej obecnie najważniejsze informacje o spółce, ale także przedstawione oferty pracy, najnowsze przetargi, podawane będą informacje o wielkich wygranych i wielu innych ważnych wydarzeniach, na których ta spółka skarbu państwa jest obecna.

Po ponad 60 latach działalności na rynku loteryjnym Totalizator Sportowy wszedł w nowe obszary rynku gamingowego. Zaczęto w pełni funkcjonować w świecie nowych technologii oraz rynku e-commerce dzięki znowelizowanej w 2017 r ustawie o grach hazardowych. Pierwszą zauważalną zmianą było wprowadzenie europejskiej gry Eurojackpot już w 2017 roku. Rok 2018 to uruchomienie sieci salonów gier na automatach poza kasynami, kasyna internetowego, a także wprowadzenia do sprzedaży internetowej wybranych gier LOTTO.

 

Stale ulepszamy obecną ofertę, rozbudowujemy sieć sprzedaży, poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, troszczymy się o bezpieczeństwo grających, wspieramy polski sport i kulturę narodową. Totalizator Sportowy to także sprawdzony i rzetelny pracodawca, który ma interesujące propozycje dla osób reprezentujących wiele różnych specjalizacji
– informuje biuro prasowe Totalizatora Sportowego.

Totalizator Sportowy rozwija nie tylko nowe obszary, ale także i siebie. Stale ulepsza obecną ofertę, rozbudowuje sieć sprzedaży, poszukuje innowacyjnych rozwiązań, troszczy się o bezpieczeństwo grających, z coraz większym zaangażowaniem wspiera polski sport i kulturę narodową, ale jest również popularnym pracodawcą, który ma interesujące propozycje dla osób reprezentujących wiele różnych zawodów.

O wszystkich szczegółach dotyczących działalności spółki, ale także o ofertach pracy, przetargach, wielkich wygranych i wielu innych sprawach dowiedzą się Państwo z lektury materiałów zamieszczonych na stronie www.totalizator.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *