Totolotek odnowił certyfikat odpowiedzialnej gry, wydawany przez EL

Grupa INTRALOT z dumą poinformowała, że jej spółka zależna w Polsce, Totolotek S.A., jedna z wiodących i najdłużej działających, omni-channelowych firm bukmacherskich w Polsce, została ponownie certyfikowana przez European Lotteries ze względu na jej zaangażowanie w zasady EL odpowiedzialnej gry.

EL recertyfikuje operatorów co trzy lata, a Totolotek po raz pierwszy otrzymał certyfikat odpowiedzialnych programów gier w 2015 roku.

Z okazji tego ponownie nadanego certyfikatu  pan Adam Lamentowicz, prezes zarządu Totolotka, oświadczył:

„Grupa INTRALOT promuje odpowiedzialną grę jako środek zrównoważonego rozwoju. Ponowna certyfikacja jest wielkim osiągnięciem i uznaniem krzyżowych wysiłków Totolotka, aby zawsze przestrzegać zasad odpowiedzialnej gry. Współpracujemy z EL, aby stale ulepszać nasze programy RG i wspierać społeczność loterii w walce z nielegalnym hazardem. „

Edmundo Martinho, przewodniczący Europejskiej Komisji ds. Loterii / Odpowiedzialnego Komitetu Gier, pogratulował Totolotkowi, podkreślając przy tym:

„Chciałbym podziękować Totolotkowi za jego zaangażowanie w standardy EL Responsible Gaming. Wspólnie z naszymi członkami staramy się zawsze dopasowywać operacje loteryjne i zakłady w całej Europie, kierując się zasadami odpowiedzialnej gry, z korzyścią dla graczy i całego społeczeństwa. Totolotek był cennym partnerem w realizacji tego celu.”

Totolotek pomyślnie przeszedł proces certyfikacji poprzez audyt zewnętrzny przeprowadzony przez niezależnego eksperta TUV z uprawnieniami EL, w celu zaoferowania graczom najwyższych standardów odpowiedzialnej gry.

Europejska loteria jest organizacją zrzeszającą krajowe loterie obsługujące gry losowe dla dobra publicznego. EL skupia podmioty publiczne i prywatne, zarówno dochodowe jak i non-profit, oferujące usługi hazardowe i zakłady w jurysdykcjach, w których są one licencjonowane przez odpowiednie rządy krajowe.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.