Transferowa ofensywa. Kto zmieni klub tego lata?

Koniec sierpnia to najgorętszy okres na rynku transferowym. W świecie piłkarskim dochodzi wtedy do najbardziej zwariowanych ruchów. Jak będzie tego lata? GO+bet przygotował największą ofertę w Polsce, dotyczącą transferów.

Największy ruch w Anglii

Jak to zwykle bywa, najwięcej dzieje się w Premier League. Tamtejsze kluby są najbogatsze na świecie, dlatego też najwięcej transferów ma miejsce na Wyspach. Nierzadko są to wielomilionowe kwoty. Wystarczy spojrzeć na obecnie największy transfer, czyli kupno Antony’ego przez Manchester United za prawie 100 milionów euro.

Deadline Day to najbardziej szalony dzień w angielskiej piłce. Odbędzie się 1 września, czyli w dniu zamknięcia okienka transferowego. Jakich zmian możemy się spodziewać? Ogromne emocje wzbudzał potencjalny transfer Cristiano Ronaldo, który szukał drogi ucieczki z Manchesteru United. Portugalczyka odrzuciło jednak większość klubów, dlatego kurs na jego pozostanie w dotychczasowym klubie wynosi zaledwie 1.08. Być może jednak chociażby Chelsea skusi się na transfer last-minute, wiedząc, że potrzebuje bramkostrzelnego zawodnika? Kurs na taki zaskakujący transfer to 8.00.

The Blues są związani z wieloma nazwiskami. Sporo mówiło się o potencjalnych transferach Wilfrieda Zahy czy Pierre’a-Emericka Aubameyanga. Kurs na kupno pierwszego przez Chelsea to 6.50, zaś transfer Gabończyka jest wg analityków GO+bet niemalże pewny – kurs wynosi jedynie 1.20. Co jednak jak transfer się wysypie? Oficjalnie kluby nie doszły jeszcze do porozumienia, a sam napastnik ma złamaną szczękę, co może zablokować transfer. Kurs na pozostanie Auby w Barcelonie wynosi 4.33. Media donoszą również o zainteresowaniu Chelsea Neymarem. Byłby to z pewnością szalony transfer. Kurs na takie zdarzenie w GO+bet wynosi 9.00.

Europa się przygląda

Jak wygląda sytuacja z transferami do innych lig? Sporo mówiło się o transferze Bernando Silvy do Barcelony. Obywatele nie zamierzają sprzedać swojego zawodnika, jeśli jednak Duma Katalonii wystosuje odpowiednią ofertę, to zakup może dojść do skutku. Kurs na taki ruch wynosi 6.50.

Ajax Amsteradam po raz kolejny sprzedał kilku zawodników, więc może poczyni wzmocnienia na ostatnią chwilę. Jeśli tak by się stało, to ciekawym kandydatem na transfer jest Leon Bailey z Aston Villi. Transfer Jamajczyka jest wg bukmacherów GO+bet mało prawdopodobny, bo kurs na takie zdarzenie wynosi 11.0. Nie takie jednak szaleństwa działy się w Deadline Day.

Pełną ofertę kursową na kilkadziesiąt transferów można zobaczyć pod tym linkiem.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.