Trzy nielegalne miejsca z grami hazardowymi trafione pod Kijowem

Automaty Najczęściej czytane
Adam Brzozowski 27/05/2024

Ostatnia aktualizacja: 1 czerwca 2024

Detektywi Administracji Terytorialnej Biura Bezpieczeństwa Gospodarczego Ukrainy w obwodzie kijowskim wraz z pracownikami Wydziału Cyberpolicji zdemaskowali i zatrzymali działalność trzech nielegalnych zakładów hazardowych w mieście Wysznewe.

Salony z grami zakładano w lokalach niemieszkalnych, i działały one w trybie zamkniętym, starannie ukrywając swoją działalność. Usługi świadczone były przez całą dobę.

Podczas przeszukań detektywi BEB zabezpieczyli ponad 70 zestawów sprzętu komputerowego, magnetowidów, routerów, czeków, telefonów komórkowych, protokołów poborowych itp.

Pracujemy całodobowo 24/7 / KASA

W odniesieniu do zawodników przebywających w placówce policja sporządziła protokoły na podstawie art. 181 Kodeksu Ukrainy dotyczące wykroczeń administracyjnych.

Sporządzano także protokoły administracyjne dotyczące faktów naruszenia zasad obrotu wyrobami akcyzowymi.

Obecnie ustalany jest pełen zakres osób zaangażowanych w nielegalną działalność. Śledztwo przygotowawcze w postępowaniu karnym z art. 203-2 Kodeksu karnego Ukrainy (nielegalna działalność polegająca na organizowaniu lub przeprowadzaniu gier hazardowych, loterii) jest kontynuowane.

Wsparcie operacyjne realizowali pracownicy Departamentu Cyberpolicji Narodowej Akademii Nauk. Zarządzanie proceduralne – prokuratorzy Kijowskiej Prokuratury Okręgowej.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie detektywi TU BEB w obwodzie kijowskim zdemaskowali i zatrzymali działalność 10 nielegalnych zakładów hazardowych w miastach Bojarka, Obuchów i Biała Cerkiew.

Zdjęcia/Źródło: Biuro Bezpieczeństwa Gospodarczego Ukrainy

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL