TVBET podpisał strategiczne partnerstwo z BetX / Evona

TVBET, wiodący dostawca gier na żywo dla branży gier, rozszerza swoją obecność na światowych rynkach, współpracując z BetX / Evona. Współpraca firm pozwoli graczom uzyskać nowe możliwości w świecie kasyn online i zakładów sportowych.

TVBET od kilku lat oferuje oprogramowanie premium w rosnącym segmencie rozwiązań do transmisji na żywo. Ważną cechą gier telewizyjnych jest to, że działają nieprzerwanie, przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Dzięki wysokiej jakości obrazowi, doskonałej wydajności, gry na żywo TVBET zyskują coraz większą popularność. A sojusz z BetX / Evona pozwoli zadowolić jeszcze więcej fanów i klientów w regionie.

Evona jest certyfikowanym dostawcą usług, który od około 30 lat oferuje produkty i rozwiązania kasynowe pod klucz i białą etykietę dla branży gier. Portfolio jej produktów obejmuje zakłady sportowe, gry loteryjne, wirtualne kasyna, wirtualne gry sportowe, a od teraz także gry na żywo oferowane przez TVBET. Współpraca TVBET i Evony pozwoli klientom cieszyć się nową integracją gier o wysokiej jakości, aby wejść w nowe nisze.

BetX jest znakiem towarowym firmy Evona w zakresie zakładów sportowych, wyścigów na żywo, gier wirtualnych i loterii, która działa na rynkach Republiki Czeskiej, Polski, Tanzanii i Ghany pod własną marką. Ponadto firma oferuje swój produkt partnerom działającym w Kongo, Kamerunie, Gwinei terytorialnej, Republice Środkowoafrykańskiej, Rumunii, Czarnogórze, Chorwacji, Liberii, Nigerii, Malcie i wielu innych.

BetX umożliwia obstawianie zakładów sportowych, na bieżąco wprowadza do serwisu nowe dyscypliny i produkty, dzięki czemu jego klienci mogą przeżywać wyłącznie pozytywne emocje. to zupełnie nowe pole i opcja dla użytkowników BetX. W tej chwili klienci mogą grać w trzy następujące produkty:

PokerBet: popularna gra online dla bukmacherów oparta na dobrze znanych zasadach pokera Texas Hold’em. Podczas gry, jak zwykle w pokerze, jest pięć rund (Bet, Preflop, Flop, Turn i River), podczas których otwarta jest runda przyjmowania zakładów.

21Bet (lub Black Jack): Jedna z najpopularniejszych gier karcianych na świecie. Wyjątkowość tej gry polega na tym, że jest ona dość prosta w zasadach. Dwóch warunkowych graczy musi zdobyć liczbę punktów najbliższą 21, jak w zwykłym Blackjacku.

War of Elements: Prosta i szybka gra karciana między graczem a krupierem. Gracz i krupier otrzymują po dwie karty na stole, a następnie porównują je i określa się zwycięzcę.

W ramach współpracy gracze mogą już znaleźć gry TVBET na stronie polskiego bukmachera BetX. Firmy pozostają silne w dążeniu do swoich celów i zamierzają wzmocnić swoją pozycję na światowym rynku gier.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.