TVBET weźmie udział w iGB Live 2022

Dostawca B2B TVBET weźmie udział w jednej z najpopularniejszych i najbardziej prestiżowych wystaw w świecie hazardu online, iGB Live 2022, która odbędzie się w dniach 5-8 lipca w RAI Amsterdam. TVBET zaprezentuje swoje produkty na stoisku M55.

Sezon gier 2022 jest pełen znanych i fajnych wydarzeń. iGB Live powraca i tym razem odbędzie się w dniach 5-8 lipca w RAI Amsterdam. Targi łączą społeczności B2B i stowarzyszone, umożliwiając delegatom łączenie się i konwersację z dostawcami oraz przekształcanie tych spostrzeżeń w możliwości rozwoju ich firm. Ponad 4500 czołowych członków iGaming i Affiliate z całego świata weźmie udział w wydarzeniu, aby przenieść swoje firmy na wyższy poziom.

Wystawę odwiedzi dostawca gier na żywo TVBET. Firma oferuje jedne z najbardziej ekscytujących, zaawansowanych technologicznie i innowacyjnych gier opartych na kursach do integracji. Główną zaletą jej gier jest brak sezonowości. Ich zasady są łatwe do zrozumienia, a gry nie zajmują dużo czasu.

Nie tak dawno TVBET uruchomił nową grę na żywo – Spin2Wheels. Gra zawiera dwa koła fortuny – jedno główne i drugie uproszczone – pozwalające graczom obstawiać jednocześnie dwa niezależne wydarzenia. Na wystawie będzie można uzyskać więcej informacji na temat produktów TVBET i ich integracji.

TVBET zaprezentuje swoje produkty na stoisku M55. Każdy może przyjść i porozmawiać z przedstawicielami firmy. Możesz również zarezerwować spotkanie z dostawcą z wyprzedzeniem, pisząc na adres – [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.