TVBET zaktualizował 21Bet do Blackjack

TVBET, wiodący dostawca gier na żywo B2B, dokonał strategicznej aktualizacji jednej ze swoich kluczowych gier — 21Bet. Teraz gra nazywa się Blackjack w zestawie TVBET, a jej zasady zostały ujednolicone z ogólnie przyjętymi zasadami znanej na całym świecie gry Blackjack.

Dostawca gier na żywo stale ulepsza istniejące produkty. Tym razem zaktualizowana została jego gra online, 21Bet. Teraz ma nazwę Blackjack i bardziej znane graczom zasady. Zaktualizowana gra zapowiada się na jeszcze bardziej ekscytującą, wciągającą i przynoszącą zyski.

Jeśli chodzi o zasady, nowy Blackjack wykorzystuje standardową talię 52 kart, podczas gdy 21Bet wykorzystuje talię 36 kart. Jeśli wcześniej gra była rozgrywana między dwoma zwykłymi graczami, teraz karty są rozdawane na pozycjach krupiera i gracza. Prezenter telewizyjny rozdaje karty, dwie dla pozycji gracza i jedną dla pozycji krupiera. W tej rundzie prezenter rozdaje graczowi karty, dopóki nie zbierze od 17 do 21 punktów lub nie przejmie. Jeśli gracz zgromadził 17-21 punktów, prezenter rozdaje karty na pozycję krupiera według tego samego algorytmu. Jeśli gracz po pierwszej dystrybucji nie zbierze „Blackjacka”, czyli 21 punktów, rozpoczyna się druga runda. Jeśli strona krupiera zostanie wyeliminowana, wygrywa strona przeciwna.

Cel gry jest nadal ten sam — odgadnąć, która strona zdobędzie liczbę punktów najbliższą 21. Istnieją opcje obstawiania zwycięzcy gry: remis, wygrana w BlackJacku, wygrana liczbą kart, wygrana przez liczbę punktów, biust.

Oprócz zasad aktualizowana jest również tabela w grze. Teraz na stole sekcje dla gracza i krupiera są równoległe do siebie, na środku stołu: sekcja kart krupiera znajduje się bliżej krupiera, a sekcja dla graczy znajduje się bliżej ekranu. Wcześniej stół był podzielony na dwie sekcje dla dwóch graczy warunkowych: gracza 1 i gracza 2. Teraz gra stała się bardziej obrazowa, ustandaryzowana i zrozumiała.

TVBET nadal realizuje swoje cele nie tylko tworzenia nowych produktów, ale także ulepszania już istniejących. Należy zauważyć, że nie tak dawno TVBET zaktualizował grę Backgammon. Teraz można go znaleźć pod nazwą Hyperhammon. Poprawiono zasady i szybkość gry. Ogólnie rzecz biorąc, zaktualizowana gra obiecuje zadowolić graczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.