TWITCH.TV: Streamerka wygrała ogromną kwotę w loterii

Na Twitchu wielokrotnie promowane są różne formy hazardu. Budzi to obawy wśród wielu użytkowników, gdyż na tej platformie wiele małoletnich widzów, co jest dozwolone przez regulamin. Ostatnio jedna ze streamerek miała ogromne szczęście. Wygrała kwotę pieniężną.

Hazard na Twitchu jest bardzo popularną gałęzią, jeśli chodzi o pomysł na prowadzenie transmisji. Można go uprawiać w bardzo różny z popularniejszych sposobów na tak zwany gambling są oczywiście lootboxy.

To forma loterii powiązana najczęściej z grami wideo. Paczki, za które płacimy zawierają losowe przedmioty, karty czy ulepszenia. Najbar lootboxy są w grach typu CS:GO czy FIFA.

W strzelance są to skórki do broni czy rękawic zawarte w skrzynkach. Gracze mogą kupić skrzynki oraz klucze do nich, a następnie wylo o różnej wartości. Ich ceny wahają się od kilku centów do nawet kilku tysięcy dolarów, w bardzo skrajnych przypadkach. Największe sza oczywiście na trafienie tych gorszych skinów.

W FIFA Ultimate Team działa to nieco inaczej. Tam kupujemy paczki z kartami do własnego składu. Również nie wiemy, na jakiego piłk trafić, choć w przypadku gry od EA Sports, łatwiej jest wyłowić lepszego piłkarza.

Ostatnio jednak doszło do bezprecedensowej sytuacji. Jedna ze streamerek wygrała ogromną kwotę w zdrapce. Działo się to wszystko transmisji na żywo na platformie Twitch.tv.

Mowa o Koreance „Ruruflower”. Kobieta ujawniła, że na wygrała nagrodę zawartą na kuponie. Jej wartość wynosi 2 miliardy wonów południowokoreańskich, co w przeliczeniu daje około półtora miliona dolarów.

Źródło: e.sport.interia.pl

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.