UEFA otwiera się na bukmacherkę

Bukmacherzy
Iwo 13/09/2021

Ostatnia aktualizacja: 30 kwietnia 2024

Partnerstwo ze światowym liderem w zakresie odpowiedzialnych zakładów sportowych pozwala UEFA na bardziej otwarte zaangażowanie się w sektor bukmacherski. Otóż organizacja zarządzająca europejską piłką nożną ogłosiła, że podpisała przełomową współpracę z Bwin.

Firma została oficjalnym partnerem Ligi Europy UEFA i nowo utworzonej Ligi Konferencji Europa UEFA na kolejne trzy sezony (lata 2021-24).

Guy-Laurent Epstein, dyrektor marketingu UEFA, powiedział:

„Cieszymy się, że bwin został pierwszym w historii oficjalnym partnerem zakładów sportowych w jednych z naszych rozgrywek na poziomie oficjalnego partnera. Jako marka, która definiuje się poprzez kontakt z kibicami i ich pasję do piłki nożnej oraz klubów w całej Europie, bwin doskonale pasuje do naszych rozgrywek.”

Partnerstwo z bwin pozwala UEFA na bardziej otwarte zaangażowanie się w sektor zakładów sportowych, dając większy dostęp do informacji rynkowych i wsparcia zarówno z perspektywy uczciwości sportowej, jak i komercyjnej.

Równolegle UEFA inwestuje więcej w walkę z ustawianiem meczów poprzez dalszy rozwój swojej wewnętrznej jednostki ekspertów i śledczych w tej dziedzinie. UEFA szuka obecnie również możliwości wykorzystania danych z rozgrywek do celów bukmacherskich, aby dalej współpracować z operatorami zakładów i zwiększyć swoją widoczność na rynku zakładów.

Partnerstwo podkreśla zaangażowanie Entain plc, właściciela bwin we wspieranie zarówno piłki nożnej, jak i odpowiedzialnego obstawiania zakładów na całym świecie.

Bukmacher będzie dobrze widoczny w obu turniejach. Działania obejmą reklamy na stadionach, stronach internetowych, czy mediach społecznościowych. Kluczowym elementem partnerstwa będzie zaangażowanie Bwin we wspieraniu walki UEFA z ustawianiem meczów w celu utrzymania integralności tego sportu.

Źródło: pilkarski.biz

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL