UK Gaming Group ogłasza powołanie nowych członków zarządu

Odtworzona Gambling Business Group (GBG) stworzyła nowy zarząd, składający się z przedstawicieli MERKUR UK, Scientific Games, Novomatic, Inspired Entertainment, Game Nation, Entain, Welcome Break, Roadchef i Extra. Według European Gaming, zarząd spotkał się po raz pierwszy 9 listopada.

„Nie ma wątpliwości, że ta grupa jest jedną z najbardziej wpływowych grup w grach naziemnych w Wielkiej Brytanii” – powiedział dyrektor generalny GGB, Peter Hannibal.

Marki których przedstawiciele składają się na zarząd, inwestują na głównych ulicach Wielkiej Brytanii i pomagają reagować na wyzwania po pandemii Covid. Zatrudniają miejscową ludność, utrzymują znaczące lokalne i regionalne łańcuchy dostaw oraz zapewniają bezpieczną i społecznie odpowiedzialną rozrywkę w zakresie gier.

„Zarówno branża internetowa, jak i sektory nadmorskie mają swoją własną reprezentację, nie pozostawiając firmy z głównych lokalizacji bez wyraźnego i określonego głosu. Grupa kierowana przez jej zarząd zajmie się tymi problemami i wypełni powstała pustkę. Jesteśmy teraz w trakcie finalizowania szczegółów naszego strategicznego planu dotyczącego gier ulicznych, który po potwierdzeniu ujawnimy i podzielimy się z branżą” – powiedział Hannibal.

Adam Hodges, dyrektor generalny Game Nation, powiedział, że grupa jest zaangażowana we wdrażanie zmian.

„Głęboko wierzę, że jeśli chcemy zmienić postrzeganie hazardu przez społeczeństwo, potrzebujemy połączonego podejścia w całej branży, w którym wszystkie podsektory współpracują ze sobą, aby wpłynąć na rzeczywiste zmiany. Gambling Business Group ma wpływ, reputację i koncentruje się, aby to osiągnąć” – zaznaczył.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.