UK National Lottery przeniesie się do nowej siedziby

Ciekawostki
Wiktor Czerwiński 18/05/2024

Ostatnia aktualizacja: 18 maja 2024

Allwyn przeniesie działalność UK National Lottery do nowych biur w pobliżu obecnej lokalizacji. Operator pozostanie w mieście Watford pod Londynem, ale zadomowi się w nowej inwestycji The Clarendon Works przy Clarendon Road.

Nowa biura są wciąż wykańczane przez developera Regal. Allwyn powiedział, że wybrał Clarendon Works, ponieważ będzie zasilany energią odnawialną. Firma zgodziła się na „przednajem” powierzchni 63 527 stóp kwadratowych (5900 metrów kw), zajmującej sześć pięter.

Całkowicie nowa powierzchnia biurowa klasy A o powierzchni 13 tysięcy metrów kwadratowych w The Clarendon Works obejmuje kawiarnię, taras na dachu, siłownię i salę fitness. Biurowiec ma być oddany w trzecim kwartale tego roku.

Obecne biura na Tolpits Lane w Watford zostały odziedziczone od firmy Camelot UK, którą Allwyn kupił przed przejęciem w tym roku licencji na loterię.

Dyrektor generalny Allwyn, Andria Vidler, powiedziała:

„National Lottery i Watford idą ramię w ramię, więc jesteśmy absolutnie zachwyceni możliwością przeniesienia naszego domu do nowego miejsca w okolicy. To oznacza nasze zaangażowanie nie tylko na rzecz Watford i wspaniałej społeczności tutaj, ale także naszą ambicję stworzenia loterii narodowej o zerowej wartości netto z bardziej nowoczesną i zrównoważoną siedzibą główną, która będzie odpowiadać naszym przyszłym planom”.

źródło/zdjęcia: Allwyn/Regal

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL