Ukradł z kolektury ponad tysiąc losów na loterię

Gry
Bartosz 27/03/2015

Ostatnia aktualizacja: 27 marca 2015

Dzierżoniowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który w jednym osiedlowych sklepów ukradł ponad 1200 losów na loterię.

Wygrane realizował w innych placówkach. Ile dokładnie zarobił na kradzieży nie wiadomo. Teraz grozi mu do pięciu lat więzienia.

Na trop 27-latka dzierżoniowscy policjanci wpadli w środę 25 marca. To właśnie wtedy mundurowi otrzymali informację o mężczyźnie realizującym w różnych punktach szereg wygranych z losów – tzw. zdrapek.

Jak wynika z ustaleń policji – mężczyzna ukradł losy na loterię w jednym ze sklepów w połowie marca. – Będąc w sklepie wykorzystał chwilową nieuwagę sprzedawczyni i zabrał kupony. Następnie po zdrapaniu losów realizował wygrane w innych punktach na terenie miasta – mówi Mariusz Furgała z dzierżoniowskiej policji.

W sumie łupem sprawcy padło ponad 1200 losów o wartości prawie trzech tysięcy złotych. Policja nie podaje jednak informacji – ile dokładnie pieniędzy mężczyzna mógł wygrać na skradzionych zdrapkach. Pewne jest, że za kradzież 27-latkowi grozi teraz kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Czytaj całość na: wiadomosci.onet.pl

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Melquiades

13:47
27/03/2015

1200 zrealizował? A po co kolektor wszystkie od razu aktywował? Paczkę zdrapek przed sprzedażą trzeba w systemie zeskanować i dopiero wtedy jest ważna. Właśnie aby zapobiec takim hockom paczki skanuje się w ostatniej chwili, czyli po tym, jak sprzedadzą się losy z paczki poprzedniej...
E-PLAY.PL