Ukradła zawodowemu pokerzyście milion dolarów

poker

46-letnia Svitlana Silva została aresztowana pod zarzutem okradzenia zawodowego pokerzysty Antonio Esfandiariego w Las Vegas. Kobieta miała go pozbawić około miliona dolarów w gotówce i kosztownościach.

Powołując się na źródła w policji dziennik „Las Vegas Review-Journal” poinformował, że do kradzieży doszło 14 lipca. Silva miała okraść Esfandiariego i jego ojca, a część łupu przeznaczyć na finansowanie własnej gry w pokera.

Kobieta, która mieszkała z Antonio Esfandiarim, miała włamać się do sejfu w jego sypialni i ukraść z niego 150 tys. dolarów w gotówce, pół miliona w żetonach i kolekcję drogich zegarków.

Po kradzieży Silva została przesłuchana przez policję, ale nie trafiła do aresztu. Przekonywała, że wyprowadziła się Esfandiariego w marcu i nie ma nic wspólnego z przestępstwem.

Wpadła jednak po tym, jak 22 sierpnia wzięła udział w prywatnej grze w pokera, mając przy sobie 85 tys. dolarów w gotówce i kolejnych 300 tys. w żetonach pochodzących z tych samych kasyn, w których wygrywał jej były partner. Esfandiari sam wezwał policję, gdy dostał przez telefon „cynk”, że Silva może grać jego pieniędzmi.

Całość czytaj na: tvp.info

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *