Umowa Wazdan z Singular podpisana

Inwestycje i umowy
Iwo 11/01/2021

Ostatnia aktualizacja: 29 kwietnia 2024

Wazdan podpisał umowę z Singular, dalej poszerzając portfolio treści Singular o wiodące na rynku automaty do gier Wazdan.

Singular ma ponad 10-letnie doświadczenie z operatorami poziomu 1 na wielu regulowanych rynkach, co dodatkowo przyspieszy ekspansję rynkową Wazdan na całym świecie.

Wazdan jest uznanym dostawcą treści z obszerną biblioteką ponad 120 automatów HLML5, gier stołowych i gier w pokera wideo. Ich gry korzystają z RNG certyfikowanego przez GLI, co zapewnia niezawodną, ​​uczciwą i bezpieczną rozgrywkę.

„Portfolio treści Wazdan, obejmujące innowacyjne gry kasynowe, które zapewniają oryginalną, niezawodną i prawdziwie wielokanałową rozgrywkę, będzie dalej wspierać nasz strategiczny cel, jakim jest wspieranie rozwoju klientów poprzez konwergencję graczy online i offline, zapewniając wciągającą grę”.

– powiedział Robert Dowling, Chief Commercial Officer w Singular.

„Cieszymy się, że gry wrzutowe Wazdan są oficjalnie dostępne dla klientów Singular. Zespół jest dumny i pełen pokory z powodu zaufania, jakim Singular obdarza nasze zaawansowane technologicznie gry i nie możemy się doczekać, kiedy będziemy zachwycać ich klientów i zwiększać nasz zasięg ”.

– powiedział Andrzej Hyla, Head of Sales w Wazdan.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL