Urząd Celny ma oddać nielegalnie zatrzymane urządzenia FUTURA

futura

Sąd Rejonowy w Wągrowcu, postanowieniem z dnia: 12 czerwca 2019 nakazał zwrot kolejnych urządzeń FUTURA.

Według Sądu, urządzenia Futura, Futura Eclipse oraz Futura Supernova nie stanowią automatów do gier w myśl ustawy o grach hazardowych, o czym jednoznacznie świadczą:

Przeprowadzony przez urzędników celnych eksperyment procesowy na miejscu zatrzymania urządzeń FUTURA oraz zabezpieczona przez urzędników celnych na miejscu zatrzymania dokumentacja.

W uzasadnieniu postanowienia sąd pisze:

Przeprowadzony na urządzeniu eksperyment procesowy w zestawieniu z załączonymi do akt dokumentami w żaden sposób nie wskazuje, że zatrzymane urządzenia są automatami do gier hazardowych.

Przedstawiciele spółki komentują to orzeczenie:

Uznajemy to za kolejny sukces potwierdzający absolutnie niehazardowy charakter naszych urządzeń, co stanowi jednoznaczny dowód na ich legalność.

O Autorze

10 thoughts on “Urząd Celny ma oddać nielegalnie zatrzymane urządzenia FUTURA

 1. Cz są tu właściciele kiosków,sklepów,barów którym w latach 2013-15 wstawiono”legalne automaty,na super bezpiecznych umowach”a zostali dziś sami(nie prezes,operator,serwisant)z karami do płacenia?

 2. Teraz wyszło szydło z worka Właśnie widać jak Firma traktuje Partnerów biznesowych…. GRATULACJE….

   1. Operator zainwestował pewno ze sto albo lepiej tyśa. pozabierali zapomniał że odzyska inwestycje w was a wy mu teraz nogi podcinacie. klientów podbieracie. To przez was to tak wygląda bo operatorowi słabe warunki dajecie… a co z tym ze Marcin tylko dużych graczy szuka???

    1. i tu się z tobą zgodzę, starych olewa jak torby nie przywiozą liczy na nowych a sprzętów coraz mnie zatrzymali się na 3 produktach i ich zieloni likwidują ciekawe jak się dalej los właścicieli potoczy bo jak się lingen zmyje [ a to już nie długo bo zieloni nie odpuszczają ] to zrobi się bałagan, wyniosą się do innego kraju, jak to ma być legalne to niech zieloni tego nie ruszają a nie walczą między sobą kto więcej futury posprząta i się później przy naczelniku chwalą wynikami FUTURA już OFF

 3. Masz za dużo pośredników po drodze:):)
  Zgłoś się do firmy bezpośrednio i dostaniesz duuuużo lepiej:)

 4. Tylko że za 40% to trochę ciężko utrzymać lokal+pracowników przy obecnych oczekiwaniach wynagrodzenia + kosztach lokalu

 5. No bez względu na poszczekiwania „konkurencji” dobrze się dzieje.
  Gdzie wszystkie inne wynalazki co się tak reklamowały po zmianach ustawy?
  Nie obroniło się nic. Tylko futura się broni.
  I to jak widać nadzwyczaj skutecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.