VII Międzynarodowa Konferencja: Patologiczny hazard i inne uzależnienia behawioralne

W dniach 23 – 24 listopada w Warszawie odbędzie się VII edycja konferencji: Patologiczny hazard i inne uzależnienia behawioralne. W Konferencji weźmie udział 150 uczestników a przewidziano prezentacje swoich referatów przez 36 mówców w jej trakcie.

Konferencja skierowana jest do ekspertów zajmujących się problematyką uzależnień behawioralnych w obszarze profilaktyki, terapii, badań i polityki na różnych poziomach. Spotkanie stanowi wyjątkową okazję do zapoznania się z wynikami najnowszych badań, z wytycznymi dotyczącymi terapii i profilaktyki oraz ciekawymi projektami realizowanymi w różnych krajach Europy.

W poprzednich latach miano przyjemność gościć takich wybitnych prelegentów, jak m.in. Mark Potenza (USA), Mark Griffiths (Wielka Brytania) czy Pinhas Dannon (Izrael).

Organizatorami Konferencji są Polska Fundacja Pomocy Humanitarnej “Res Humanae” oraz Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii. Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych będących w dyspozycji Ministra Zdrowia. Spotkanie odbędzie się w języku polskim i angielskim.

Pełen plan i dodatkowe informacje dotyczące Konferencji mozna znaleźć TUTAJ

Będziemy na bieżąco informować Państwa o ewentualnych zmianach formuły spotkania (ze stacjonarnej na online), z którymi w obliczu sytuacji epidemiologicznej musimy się liczyć, by zapewnić Państwu maksymalny komfort udziału w konferencji, a jednocześnie przestrzegać zasad bezpieczeństwa sanitarnego.

Jeśli chcieliby Państwo wystąpić na konferencji w roli mówcy, przyjmujemy zgłoszenia prezentacji obejmujących jeden z 4 aspektów uzależnień behawioralnych:
– krajowe strategie
– programy oraz najlepsze praktyki w profilaktyce i leczeniu
– wyniki badań
– rzadkie uzależnienia behawioralne

Termin nadsyłania zgłoszeń: 15 września 2020 r.

Zgłoszenia do ewentualnego prezentacji własnego referatu należy składać TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *