Voodoo Magic od PragmaticPlay

Pragmatic Play, wiodący dostawca treści dla branży gier, wyczarował swój upiorny nowy hit, Voodoo Magic, w sam raz na nowy rok.

Czteroliniowy automat wideo 5×4 dostawcy pozwala graczom wkroczyć do królestwa wiedźmy voodoo i jej przerażających mikstur. Podczas gry podstawowej istnieje kilka modyfikatorów, które można dodać do immersyjnego doświadczenia, w tym Hex Fortune, w którym wszystkie nisko płatne symbole są usuwane z bębnów i wszelkie wygrywające linie wygrywające są usuwane, a wygrane spadające mają miejsce, dopóki nie będą już możliwe wypłaty.

Dzikie klątwy mogą również wystąpić w dowolnym spinie, w którym wszystkie symbole rozproszone na ekranie zamieniają się w symbole wieloznaczne, podczas gdy maksymalnie cztery zwykłe symbole mogą również zamienić się w symbole wieloznaczne na bębnach, co prowadzi do ogromnych wygranych.

Jeśli trzy symbole rozproszenia mikstur wylądują podczas dowolnego obrotu, uruchamiane są darmowe obroty Voodoo Mystery. Następnie gracze muszą wybrać upiorną kartę, która ujawni Free Spins, Super Free Spins lub Mega Free Spins.

W darmowych spinach dostępne są różne mnożniki do 50x, a także tajemnicze karty, które zamieniają się w pasujące symbole na bębnach. W niektórych jurysdykcjach gracze mogą również kupić tryb darmowych spinów, przechodząc bezpośrednio do wciągającej rundy bonusowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *