W Bydgoszczy padła główna wygrana w zdrapce „Super Milion”. Milion złotych.

Milion złotych wygrał 1 lipca gracz, który kupił i zdrapał zdrapkę „Super Milion” w oddziale Totalizatora Sportowego Bydgoszczy przy ul. Poznańskiej.

Milion złotych to najwyższa i jedyna taka wygrana w zdrapce „Super Milion” Totalizatora Sportowego Przypomnijmy, w zdrapce „Super Milion” zaplanowano nagrody od 20 złotych do miliona złotych. Najwyższe – jedna milionowa i dwie w wysokości 40 tys. już zostały wygrane. Pozostały tylko nagrody od 20 do 5 tys. zł. To najwyższa nagroda w zdrapce „Super Milion” i padła waśnie w Bydgoszczy.

Wygrałeś, to zapłać… podatek!

Pamiętajmy, że od wygranej szczęśliwemu graczowi zostanie potrącone 10 procent podatku dochodowego. By odebrać nagrodę gracz musi zgłosić się w jednym z 17 regionalnych oddziałów Totalizatora Sportowego w całej Polsce. Ma na to 60 dni od dnia następnego po losowaniu.

Dr Jerzy Rosiński, psycholog społeczny, zauważa, że gdyby szansę wygranej w totka oceniać matematycznie, to gra się nie opłaca. Ale takie decyzje nie są racjonalne, mają podstawy emocjonalne.

„Strata, ryzyko jest stosunkowo niewielkie, bo zabawa zaczyna się od 3 złotych.A wygrać można wiele. Przez chwilę łudzimy się, że odmieni się nasz los. W momencie losowania czujemy przyjemne napięcie, ekscytację” – tłumaczy.

Źródło:  bydgoszcz.naszemiasto.pl

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.