W Hiszpanii poker online ma się dobrze

Poker
Marek 10/10/2012

Ostatnia aktualizacja: 10 października 2012

Dobre wiadomości napływają do nas z Hiszpanii. Cztery miesiące od regulacji pokera online, ruch na platformach ciągle rośnie.

 

 

Wzrost ruchu jest generowany przede wszystkim przez użytkowników PokerStars. 67 procent gier cashowych jest pod kontrolą największego pokerroomu na świecie. Przez pierwsze dwa tygodnie funkcjonowania PokerStars.es ruch spadł o 15 procent. Jednak później nastąpił wzrost. Średnio, na tym pokerroomie jest aktywnych 1500 graczy w grach cashowych. To o 40 procent więcej niż w najniższym punkcie w czerwcu.

Według różnych źródeł, PokerStars.es najbliższym czasie wyprzedzi swojego włoskiego odpowiednika i zostanie największą platformą narodową w grupie. Również PartyPoker.es zanotowało wzrosty- od uruchomienia aż o 25 procent.

Być może ostatnia decyzja dotycząca interpretacji prawa podatkowego sprawi, że w kolejnych miesiącach rynek hiszpański będzie rósł nadal.

Przypomnijmy, że hiszpański rynek pokerowy został uregulowany 5. czerwca. Operatorzy są zobowiązani do tego, aby Hiszpanie grali na stronach ,,.es”. Dodatkowo, muszą płacić 25-procentowy podatek od przychodów.

źródło: www.wolnypoker.org

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL