Walczą z nielegalnym hazardem w Zabrzu

KMP w Zabrzu

Zabrzańscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą wraz z funkcjonariuszami śląskiego KAS, przeprowadzili kolejną w ostatnim czasie akcję wymierzoną w nielegalny hazard. Tym razem punkt z funkcjonującymi automatami zlikwidowany został na ulicy Bytomskiej.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej, w trakcie prowadzonych działań mających na celu walkę z procederem nielegalnego hazardu ustalili, że w rejonie ulicy Bytomskiej, w z pozoru zamkniętym budynku, znajduje się lokal z hot spotami. W piątek rano kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami KAS weszli do punktu, a następnie zabezpieczyli trzy funkcjonujące w nim automaty.

Maszyny trafiły do urzędu celno-skarbowego, natomiast ich właścicielowi, jak również osobie, która wynajęła lokal, grozi grzywna w kwocie 100 tysięcy złotych od każdej zabezpieczonej maszyny oraz kara do trzech lat pozbawienia wolności. Policjanci i funkcjonariusze KAS zapewniają, że w dalszym ciągu konsekwentnie i bezwzględnie będą zwalczać ten nielegalny oraz szkodliwy społecznie proceder.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Zabrzu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *