Wazdan kolejny raz zabłysnął nowym hitem – Gem Splitter™

Tym razem wydawca zaprasza graczy do pełnego świecących klejnotów świata gry Gem Splitter™, gdzie czeka ich prawdziwa uczta dla oczu oraz rozrywka na najwyższym poziomie.

Najnowszy 5-walcowy, 3-rzędowy slot Wazdana został wyposażony w innowacyjną mechanikę Multiways, dzięki której gracze mogą liczyć nawet na 59049 sposobów na wygraną, jak również wyjątkową funkcję Symbol Splitter, która pomaga zwiększyć liczbę elementów kombinacji wygrywającej z 5 nawet do 15!
W ramach funkcji Symbol Splitter podczas rozgrywki po lewej stronie nad walcami wyświetla się losowy symbol, a po prawej sposób, w jaki będzie on podzielony – poziomo lub pionowo, na różną liczbę elementów (5 możliwych kombinacji). Warto dodać, że podział pionowy odblokowuje dodatkowe sposoby na wygraną, zwiększając ich liczbę z 243 maksymalnie do 59049.

Jedyne symbole, które nie mogą zostać podzielone, to Wild i Scatter, natomiast wylosowanie 3 symboli Scatter aktywuje rundę 10 darmowych spinów, podczas której gracze mają możliwość trafienia symbolu 3FS –gwarantującego 3 dodatkowe bezpłatne spiny.

Co więcej, w trakcie rundy bonusowej funkcja Symbol Splitter zawsze dzieli symbole w sposób, który jest najkorzystniejszy dla graczy – czyli na 4 symbole w konfiguracji 2×2.

Na niektórych rynkach dostępna jest do tego opcja przejścia bezpośrednio do bonusowej rundy darmowych spinów dzięki skorzystaniu z Buy Feature – funkcji pozwalającej na wykupienie aktywacji wybranych bonusów. Gracze na pewno ucieszą się również z opcji Gamble Feature, która zapewnia możliwość podwojenia wygranej nawet 7 razy z rzędu!

Jak mówi Andrzej Hyla, kierownik ds. sprzedaży firmy Wazdan:

„Zawsze staramy się tworzyć gry, które przykuwają uwagę i spełniają oczekiwania wszystkich graczy. Gem Splitter™ jest tego doskonałym przykładem – to slot, który podnosi poprzeczkę dla gier swojego gatunku. Dzięki mechanice Multiways każdy spin daje graczom mnóstwo sposobów na wygraną, co w połączeniu z ekscytującym motywem gry sprawia, że Gem Splitter™ to naprawdę ekscytujący dodatek do naszego portfolio. Nie możemy się doczekać tego, jak fani naszych produkcji na całym świecie przyjmą ten wyjątkowy tytuł, w który cały nasz zespół włożył bardzo dużo pracy”.

Gem Splitter™ dołącza do imponującego portfolio gier Wazdan, obejmującego już takie hity jak kultowa seria Magic Stars, niedawno wydany Reel Joke™ czy uwielbiany Power of Gods™: Egypt.

 

O FIRMIE WAZDAN:
Wazdan to wydawca, który specjalizuje się w innowacyjnych grach kasynowych, zapewniających graczom oryginalną rozrywkę na różnych platformach. Portfolio zawierające ponad 130 najwyższej jakości slotów online w HTML5, gier stołowych i opcji pokera online pozwala firmie Wazdan zyskiwać coraz większą popularność w branży iGamingu. Wazdan może pochwalić się takimi uwielbianymi tytułami jak: 9 Lions, Larry the Leprechaun, Black Horse™ Deluxe, Magic Stars 3, Great Book of Magic Deluxe, Magic Target Deluxe oraz Fruit Mania Deluxe, jak również ekscytującymi nowościami w stylu Infinity Hero™, Reel Hero™, Sonic Reels, Lucky 9™, Neon City™ czy Butterfly Lovers™. Regularne premiery nowych gier zawierają unikalne funkcje Wazdan, takie jak: Volatility Levels™ czy tryby Ultra Lite, Ultra Fast oraz Energy Saving. Marka posiada również własne, opatrzone zastrzeżonym znakiem towarowym produkty, jak chociażby wspomniana opcja Volatility Levels™.
W pokaźnym portfolio zadowolonych klientów firmy znajdują się najpopularniejsi operatorzy na rynku, a oferowane przez Wazdan gry spełniają wymogi licencji wystawianych przez Maltę, Szwecję, Wielką Brytanię, Rumunię, i mogą być oferowane rynku estońskim, hiszpańskim, litewskim, łotewskim, duńskim, szwajcarskim czy portugalskim. Warto dodać, że gry Wazdan korzystają z generatora liczb losowych certyfikowanego przez firmę GLI, co gwarantuje pewną, uczciwą i bezpieczną rozgrywkę.
Obserwuj firmę Wazdan w mediach społecznościowych: Twitter, Instagram, Facebook, LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *