Wazdan podkręca temperaturę w Sizzling Eggs™

Wazdan, wiodący dostawca gier, zaprasza na premierę kolejnej wciągającej i naszpikowanej po brzegi atrakcyjnymi funkcjami gry – Sizzling Eggs™.

Pięć walców w zupełności wystarczy, by zabrać graczy w pełną wrażeń podróż poprzez kratery ognistych wulkanów. Entuzjaści gorącej tematyki mogą napotkać tam wiele atrakcyjnych symboli Specjalnych, a przyciągająca oko szata graficzna nie umknie koneserom wysokiej estetyki.

Natrafienie na trzy, cztery lub pięć symboli Scatter aktywuje rundę Free Spins, nagradzając najwytrwalszych graczy 10, 20 lub 30 Free Spinami.

Owocowe symbole i tajemnicze jaja, pojawiające się na żarzących się walcach, jak również skwierczące symbole Collector, których należy wyczekiwać jedynie na górnych walcach, to niezwykła atrakcja najnowszej gry Wazdana. Z każdym kolejnym obrotem, symbole Collector zbierają wartości ze wszystkich symboli Cash i Jackpotów, które pojawią się na walcach pod nimi, nawet do 10 razy z rzędu.

Gra przepełniona jest dodatkowymi symbolami Collector Modifiers, takimi jak Multiplier, Countdown Booster, czy najnowsza i jednocześnie przełomowa funkcja Collect to Infinity™. Wspomniane symbole mogą wpływać na symbol Collector pojawiający się na walcu nam nimi, pomnażając nagrodę lub zwiększając wartość licznika. Dzięki innowacyjnej funkcji Collect to Infinity™, gracze mogą cieszyć się supermocami symboli Collector podczas trwania całej rundy Free Spins.

Na końcu emocjonującej rundy Free Spins, miłośnicy gier Wazdana mogą zgarnąć nagrody zdobyte na liniach płatniczych, dodając do nich wartości symboli Collector, co umożliwia szczęśliwcom zgromadzenie nagród sięgających 2500-krotności stawki zakładu.

Sizzling Eggs™ oferuje również szeroki wybór użytecznych funkcji. Jedną z nich jest Volatility Levels™, pozwalająca graczom przejąć niemal pełną kontrolę nad wysokością i częstotliwością wygranych. Kolejną bardzo przydatną funkcją jest Buy Feature, dzięki której gracze, wybierając jeden z kilku możliwych poziomów wejścia do rundy bonusowej, mogą uruchomić rundę Free Spins w dowolnym momencie i zyskać dodatkowe symbole bonusowe.

Andrzej Hyla, dyrektor handlowy w Wazdan, powiedział: „Sizzling Eggs™ to kolejna nowość, obok której nie sposób przejść obojętnie.

“Dzięki szerokiej gamie atrakcyjnych funkcji, a także funkcji Collect to Infinity™, gracze niemal bez końca mogą doświadczać przygód w najnowszym slocie Wazdana i cieszyć się grą na najwyższym poziomie!”

O firmie Wazdan
Wazdan, to wydawca, którego celem jest zaopatrywanie rynku w oryginalne i innowacyjne produkty oraz przenoszenie graczy na wyższy poziom rozrywki. Bogate portfolio, zawierające ponad 140 najwyższej jakości automatów online w technologii HTML5, gier stołowych i opcji pokera online pozwala firmie Wazdan zyskiwać coraz większą popularność w branży iGamingu. Wazdan może pochwalić się nie tylko dobrze znanymi tytułami, takimi jak 9 Lions, Larry the Leprechaun, Power of Gods™: Hades, Fortune Reels, Sun of Fortune i Sizzling 777 Deluxe, ale również najnowszymi, takimi jak Magic Spins™, 9 Burning Dragons, Hot Slot™: 777 Crown, Magic Eggs, Dwarfs Fortune™ czy Sizzling Moon™. Coraz to bardziej unowocześnione gry, zawierają unikalne funkcje Wazdan, takie jak Volatility Levels™ oraz tryby Ultra Lite, Ultra Fast, jak również Big Screen Mode.
Na imponującej liście zadowolonych klientów, znajdują się najpopularniejsi operatorzy na rynku, a oferowane przez Wazdan gry spełniają wymogi licencji wystawianych przez Maltę, Wielką Brytanię, Szwecję, Rumunię, Grecję i Zachodnią Wirginię (USA), Michigan (USA) i Ontario (Kanada). Są one certyfikowane i mogą być oferowane w New Jersey (USA) oraz na wielu rynkach takich jak estoński, hiszpański, kolumbijski, litewski, łotewski, duński, szwajcarski, portugalski, włoski, białoruski i holenderski. Warto dodać, że gry Wazdan korzystają z generatora liczb losowych certyfikowanego przez firmę GLI, co gwarantuje pewną, uczciwą i bezpieczną rozgrywkę. Aby dowiedzieć się więcej, zerknij na naszą stronę https://www.wazdan.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.