Wazdan przedstawia grę Sic Bo Dragons

Wyprodukowana przez Wazdan gra Sic Bo Dragons to nowoczesne spojrzenie na tradycyjną azjatycką grę z gatunku Sic Bo, która od wieków cieszy się niesłabnącą popularnością. Innowacyjna perspektywa na tę powszechnie uwielbianą grę, którą oferuje Wazdan, obejmuje cztery kostki, w odróżnieniu od dostępnych w tradycyjnej wersji gry trzech kostek, co gwarantuje aż sześciokrotnie większą szansę wygranej!

W tradycji i kulturze Chin smoki są symbolem szczęścia – dlatego w swoim Sic Bo Dragons Wazdan daje graczom wyjątkową możliwość zdobycia mega wygranej w wysokości nawet 1240-krotności maksymalnego zakładu.

Sic Bo Dragons idealnie trafia w oczekiwania graczy szukających nowych opcji gry online, a ubranie rozgrywki w orientalną szatę graficzną sprawia, że tytuł na pewno przykuje ich uwagę. Przykładowo po obstawieniu zakładów i rzuceniu kości, na planszy Sic Bo Dragons pojawiają się dwa majestatycznie wijące się smoki, które przynoszą szczęście – i duże wygrane!

Co zatem wyróżnia grę Sic Bo Dragons na tle innych? Oprócz wspomnianej grafiki trzeba jeszcze raz podkreślić unikalną formę rozgrywki z czterema kostkami.

Gracze mogą też liczyć na różne opcje obstawiania zakładów: na konkretne liczby, ich kombinacje czy sumy, co może im przynieść maksymalną dostępną wygraną w wysokości aż 1240-krotności zakładu.

Uczestnicy tej fascynującej, orientalnej rozgrywki mogą też wybierać:

• kolor planszy – trzy opcje do wyboru,
• dźwięk – różne efekty i ścieżki dźwiękowe z niezależną regulacją głośności,
• prędkość rozgrywki i rzutów kostką – w tym tryb ultraszybki, z symbolem mistycznego geparda.

Przy każdej wygranej unikalna dla produkcji firmy Wazdan funkcja oferuje graczom ekscytującą możliwość – zaryzykowania pewnej wygranej z opcją jej podwojenia. Warto podkreślić, że Sic Bo Dragons jest też zoptymalizowana do gry na urządzeniach mobilnych – specjalnie zaprojektowana plansza pozwala na rozgrywkę w pionie i poziomie.

Dla wszystkich, którym zamarzyła się już nowa gra Sic Bo Dragons, Wazdan udostępnia ją we współpracujących kasynach online na licencji Curacao. Rozgrywka jest możliwa w językach: angielskim, francuskim, włoskimi, hiszpańskim, rosyjskim i chińskim.

Gracze i operatorzy mogą wypróbować Sic Bo Dragons tutaj.

Co na temat gry mówi Andrzej Hyla, szef działu sprzedaży Wazdan?

„Sic Bo Dragons to odświeżająca perspektywa na ponadczasową grę w kości Sic Bo. Oprócz masy specjalnych funkcji i bonusów, najistotniejszym elementem jest dodatkowa kostka, gwarantująca więcej możliwości wygranej, która może wynieść nawet do 1240-krotności maksymalnego zakładu. To naprawdę ciekawy wybór dla graczy, którzy szukają czegoś nowego – a my jesteśmy dumni, że możemy im to zaoferować. To był bardzo pracowity rok dla całego naszego zespołu, co cały czas owocuje nowymi tytułami, które wypuszczamy na rynek, zapewniając tym samym graczom i operatorom nieprzerwaną ekscytację. Obserwujcie nas na różnych kanałach, żeby być na bieżąco z naszymi nowościami!”.

O FIRMIE WAZDAN:
Wazdan to wydawca, który specjalizuje się w innowacyjnych grach kasynowych, zapewniających graczom oryginalną rozrywkę na różnych platformach. Portfolio zawierające ponad 120 najwyższej jakości automatów online w HTML5, gier stołowych i opcji pokera online pozwala firmie Wazdan zyskiwać coraz większą popularność w branży iGamingu. Wazdan może pochwalić się takimi uwielbianymi tytułami, jak: 9 Lions, Larry the Leprechaun, Black Horse™ Deluxe, Magic Stars 3, Great Book of Magic Deluxe, Magic Target Deluxe oraz Fruit Mania Deluxe, jak również ekscytującymi nowościami w stylu Reel Hero™, Sonic Reels, Lucky 9™, Neon City™ czy Butterfly Lovers™. Regularne premiery nowych gier oferują unikalne funkcje Wazdan, takie jak: Volatility Levels™ czy tryby Ultra Lite, Ultra Fast oraz Energy Saving. Wydawca Wazdan posiada również własne opatrzone zastrzeżonym znakiem towarowym produkty, jak chociażby wspomniana opcja Volatility Levels™. W pokaźnym portfolio zadowolonych klientów firmy z siedzibą główną na Malcie znajdują się najpopularniejsi operatorzy na rynku, a proponowane przez Wazdan gry spełniają wymogi kasyn licencjonowanych przez MGA, UKGC, Romanian National Gambling Office ONJN oraz Curacao eGaming, i są certyfikowane do oferowania na rynku szwedzkim, estońskim, litewskim, łotewskim i rumuńskim. Warto dodać, że gry Wazdan korzystają z generatora liczb losowych firmy GLI, co gwarantuje pewną, uczciwą i bezpieczną rozgrywkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *