Wazdan przedstawia Reel Joke™ – wesołą odsłonę klasyki slotów

Wazdan, wydawca gier z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, wypuszcza swoją najnowszą produkcję – Reel Joke™. Graczom na pewno przypadnie do gustu towarzystwo tytułowego błazna Joke’a, który zamiast płatać figli, zawsze stara się pomóc im w zdobyciu wielkich wygranych.

Gra o 6 walcach i 20 liniach wypłat oferuje klasyczny, znany z kasyn na całym świecie motyw z oprawą graficzną obejmującą dzwonki, diamenty czy szczęśliwe siódemki, jak również specjalne symbole Wild i Scatter z wizerunkiem wspomnianego Joke’a.

Jeżeli po zakręceniu na ekranie pojawią się co najmniej trzy symbole Scatter, gracz zyskuje rundę 10 darmowych spinów z opcją przemieszczających się walców oraz nieskończonego mnożnika z określoną wartością początkową.

W ramach funkcji przesuwających się walców przyjacielski Joke po każdej wygranej podczas rundy bonusowej wybija jeden walec, a na jego miejsce pojawia się kolejny – z czterema nowymi symbolami, co zwiększa szansę dalszych wygranych.

Z kolei funkcja nieskończonego mnożnika ze wstępną wartością na poziomie x3, x5, x7 lub x9 gwarantuje, że każda wygrana w rundzie darmowych spinów podwyższa go o x1. W przypadku niektórych rynków istnieje możliwość aktywacji rundy darmowych spinów w dowolnej chwili dzięki opcji Buy Feature.

Jak mówi szef działu sprzedaży Wazdan, Andrzej Hyla:

„Reel Joke™ to naprawdę ekscytująca nowość w naszym portfolio, której atrakcyjność oprócz innowacyjnych funkcji zapewnia postać Joke’a. Gra oferuje wyjątkowe połączenie kultowych motywów z dopracowaną mechaniką rozgrywki, czego owocem jest naprawdę świetna grywalność. Z kolei rundy darmowych spinów z przesuwającymi się walcami i nieskończonym mnożnikiem z określoną wartością początkową na pewno sprawią, że fani jeszcze bardziej docenią ten tytuł – jak i pomocną dłoń Joke’a!”.

Reel Joke™ to najnowsza produkcja firmy po październikowej premierze hitu Power of Gods™: Egypt – co świadczy o tym, że Wazdan kontynuuje swoje imponujące tempo, do którego przyzwyczaił już liczną rzeszę fanów.

O FIRMIE WAZDAN:
Wazdan to wydawca, który specjalizuje się w innowacyjnych grach kasynowych, zapewniających graczom oryginalną rozrywkę na różnych platformach. Portfolio zawierające ponad 130 najwyższej jakości slotów online w HTML5, gier stołowych i opcji pokera online pozwala firmie Wazdan zyskiwać coraz większą popularność w branży iGamingu. Wazdan może pochwalić się takimi uwielbianymi tytułami jak: 9 Lions, Larry the Leprechaun, Black Horse™ Deluxe, Magic Stars 3, Great Book of Magic Deluxe, Magic Target Deluxe oraz Fruit Mania Deluxe, jak również ekscytującymi nowościami w stylu Infinity Hero™, Reel Hero™, Sonic Reels, Lucky 9™, Neon City™ czy Butterfly Lovers™. Regularne premiery nowych gier zawierają unikalne funkcje Wazdan, takie jak: Volatility Levels™ czy tryby Ultra Lite, Ultra Fast oraz Energy Saving. Marka posiada również własne, opatrzone zastrzeżonym znakiem towarowym produkty, jak chociażby wspomniana opcja Volatility Levels™. W pokaźnym portfolio zadowolonych klientów firmy znajdują się najpopularniejsi operatorzy na rynku, a oferowane przez Wazdan gry spełniają wymogi licencji wystawianych przez Maltę, Szwecję, Wielką Brytanię, Rumunię, i mogą być oferowane rynku estońskim, hiszpańskim, litewskim, łotewskim, duńskim, szwajcarskim czy portugalskim. Warto dodać, że gry Wazdan korzystają z generatora liczb losowych certyfikowanego przez firmę GLI, co gwarantuje pewną, uczciwą i bezpieczną rozgrywkę.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL