Wazdan puszcza wodze fantazji w najnowszym slocie Clover Lady™

W swojej najnowszej produkcji, Clover Lady™, firma Wazdan zabiera graczy w magiczną podróż do zaczarowanego lasu, pełnego majestatycznych wilkorów i fantastycznych Jackpotów.

Tytułowa postać tego slota o 6 walcach i 10 liniach wypłat – tajemnicza, zakapturzona Clover Lady™ – aktywuje magiczną rundę bonusową, gdy wylosowane zostaną trzy symbole z jej wizerunkiem. Z pomocą Clover Lady™, jej wilkora oraz funkcji Hold the Jackpot, gracze mogą zdobyć niesamowite wygrane w rundzie Clover Jackpot Bonus.

Podczas rundy bonusowej gracze przenoszą się do innej, nie mniej ekscytującej części lasu. Czeka tam na nich wyjątkowa plansza z 18 walcami, na której mogą wylosować symbole Clover Lady™ oraz wilkora. Symbol bonusowy przedstawiający Clover Lady™ może pojawić się w dowolnym miejscu, lecz zostanie przeniesiony do środkowego rzędu. Maksymalnie można więc wylosować 6 takich symboli. Zbierając kolejne symbole przedstawiające tytułową bohaterkę, gracze zdobywają coraz wyższe nagrody. Po zdobyciu 3, 4, 5 i 6 takich symboli otrzymują oni kolejno następujące Jackpoty – Mini, Minor, Major i Grand.

Wilkory pojawiają się natomiast tylko w rzędach górnym i dolnym, a każdy z nich obdarzony jest magiczną mocą zwiększania mnożnika całkowitej wygranej o 0,5. Gdy na walcach pojawi się pierwszy wilkor mnożnik ten wyniesie 1.5x, a przy maksymalnej ilości wilkorów gracze mogą spodziewać się mnożnika 7x.
Runda bonusowa na samym początku gwarantuje graczom 3 obroty. Co ważne, liczba ta resetuje się za każdym razem, gdy wylosowany zostanie któryś z symboli specjalnych. Gdy wszystkie walce zostaną zapełnione, Clover Lady™ i jej wilkor połączą swoje magiczne moce, by zapewnić graczom maksymalną wygraną, jaką jest Grand Jackpot powiększony siedmiokrotnie, wypłacający w sumie 3500-krotność stawki zakładu gracza.

W trakcie rozgrywki podstawowej gracze mogą natrafić również na szczęśliwe czterolistne koniczyny, funkcjonujące jako symbole Wild, które zastępują inne symbole z wyjątkiem symboli specjalnych, by ułatwić zgarnięcie wygranych. Symbole wilkorów także pojawiają się w trakcie gier zwykłych, aby zwiększyć wygrane graczy, podobnie jak podczas bonusu.

Gra Clover Lady™, tak jak inne ekscytujące pozycje Wazdana, została wyposażona w unikalne funkcje pozwalające na personalizację rozgrywki, umożliwiając dopasowanie do swoich preferencji takich elementów, jak poziom wariancji, tempo oraz czas ładowania gry i rozmiar walców. Natomiast dzięki funkcji Buy Feature gracze mogą doświadczyć magii rundy Clover Jackpot Bonus kiedy tylko chcą poprzez zakup tego bonusu.

Jak mówi Andrzej Hyla, CCO w firmie Wazdan:

„Clover Lady™ to gra oparta na ciekawym, magicznym motywie, do którego wprowadziliśmy dodatkową dawkę emocji i element wciągającej przygody – zwiększające wygraną wilkory sprawiają, że gracze będą ich nieustająco wypatrywać.  Co więcej, w grze wykorzystaliśmy mechanizm Hold the Jackpot znany z naszej wcześniejszej pozycji, Unicorn Reels. W Clover Lady™ dodatkowo go urozmaiciliśmy, dając graczom możliwość pomnożenia i tak atrakcyjnych Jackpotów. Jesteśmy przekonani, że Clover Lady™ okaże się sukcesem i dorówna innym naszym hitom, jak seria Power od Gods™ czy slot Gem Splitter™”.

O FIRMIE WAZDAN:
Wazdan to wydawca, który specjalizuje się w innowacyjnych grach kasynowych, zapewniających graczom oryginalną rozrywkę na wszystkich platformach. Portfolio zawierające ponad 130 najwyższej jakości slotów online w technologii HTML5, gier stołowych i opcji pokera online pozwala firmie Wazdan zyskiwać coraz większą popularność w branży iGamingu. Wazdan może pochwalić się takimi uwielbianymi tytułami jak 9 Lions, Larry the Leprechaun, Black Horse™ Deluxe, Magic Stars 3, Great Book of Magic Deluxe, Butterfly Lovers™ oraz Sizzling 777 Deluxe, jak również ekscytującymi nowościami w stylu Unicorn Reels, Gem Splitter™, Reel Joke™, Power of Gods™: Egypt, Telly Reels™, Choco Reels™, Infinity Hero™ i Reel Hero™. Regularnie wydawane gry zawierają unikalne funkcje Wazdan, takie jak Volatility Levels™ czy tryby Ultra Lite, Ultra Fast oraz Big Screen Mode. W pokaźnym portfolio zadowolonych klientów firmy znajdują się najpopularniejsi operatorzy na rynku, a oferowane przez Wazdan gry spełniają wymogi licencji wystawianych przez Maltę, Szwecję, Wielką Brytanię, Rumunię. Są one certyfikowane i mogą być oferowane rynku estońskim, hiszpańskim, kolumbijskim, litewskim, łotewskim, duńskim, szwajcarskim i portugalskim. Warto dodać, że gry Wazdan korzystają z generatora liczb losowych certyfikowanego przez firmę GLI, co gwarantuje pewną, uczciwą i bezpieczną rozgrywkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *