Wazdan rozpala emocje z grą Hot Slot™: 777 Crown

Firma Wazdan wydała grę Hot Slot™: 777 Crown, która zabiera graczy w nostalgiczną podróż do czasów, gdy na bębnach automatów królowały owoce. Dzięki swojej prostocie, nowa gra firmy Wazdan będzie prawdziwą gratką dla fanów klasycznych automatów w stylu retro.

Hot Slot™: 777 Crown to gra z 5 walcami, 20 liniami wygrywającymi, klasycznymi owocowymi symbolami, prostymi zasadami oraz szeregiem specjalnych funkcji, pozwalających dostosować grę do własnych preferencji. Symbole Scatter w kształcie korony pozwalają na zdobycie wygranych godnych króla, sięgających 305-krotności stawki zakładu.

Gra Hot Slot™: 777 Crown jest idealnym przykładem na to, nowoczesne gry w stylu retro mogą dostarczać najwyższej jakości rozrywkę. Dzięki unikalnym funkcjom dostępnym jedynie w grach firmy Wazdan, Hot Slot™: 777 Crown można spersonalizować, np. zmienić poziom wariancji gry z funkcją Volatility Levels™.

Andrzej Hyla, dyrektor handlowy w Wazdan, powiedział:

„Nasze gry w stylu retro są bardzo popularne wśród graczy, dlatego postanowiliśmy wypuścić kolejną owocówkę. Klasyczny motyw przewodni, dopracowana szata graficzna i proste zasady sprawiają, że gra Hot Slot™: 777 Crown z pewnością przypadnie do gustu zarówno doświadczonym graczom, jak i tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z automatami online.”

O FIRMIE WAZDAN:
Wazdan to wydawca, który specjalizuje się w innowacyjnych grach kasynowych, zapewniających graczom oryginalną rozrywkę na wszystkich platformach. Portfolio zawierające ponad 140 najwyższej jakości automatów online w technologii HTML5, gier stołowych i opcji pokera online pozwala firmie Wazdan zyskiwać coraz większą popularność w branży iGamingu. Wazdan może pochwalić się takimi uwielbianymi tytułami jak 9 Lions, Larry the Leprechaun, Black Horse™ Deluxe, Magic Stars 3 i Sizzling 777 Deluxe, jak również ekscytującymi nowościami z mechaniką Hold the Jackpot: Dwarfs Fortune™, Sizzling Moon™, Power of Gods™: Medusa, Sizzling Bells™, Power of Gods™: Hades, Fortune Reels, Sun of Fortune i Burning Stars 3™. Regularnie wydawane gry zawierają unikalne funkcje Wazdan, takie jak Volatility Levels™ czy tryby Ultra Lite, Ultra Fast oraz Big Screen Mode.
W pokaźnym portfolio zadowolonych klientów firmy znajdują się najpopularniejsi operatorzy na rynku, a oferowane przez Wazdan gry spełniają wymogi licencji wystawianych przez Maltę, Szwecję, Wielką Brytanię, Rumunię, Grecję i Zachodnią Wirginię (USA). Są one certyfikowane i mogą być oferowane w New Jersey (USA) oraz na rynku estońskim, hiszpańskim, kolumbijskim, litewskim, łotewskim, duńskim, szwajcarskim, portugalskim, włoskim, białoruskim i holenderskim. Warto dodać, że gry Wazdan korzystają z generatora liczb losowych certyfikowanego przez firmę GLI, co gwarantuje pewną, uczciwą i bezpieczną rozgrywkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.