Wazdan rozszerza swój zasięg w Szwajcarii

Wazdan podjął się współpracy ze swoimi grami na żywo ze szwajcarskim operatorem 7 Melons,  którego właścicielem jest Grand Casino Kursaal Bern.

Partnerstwo  zapewnia, że 7 Melons skorzysta z początkowej partii 20 najlepszych automatów Wazdan, w tym z przebojowej gry Power of Gods: Hades.

Podczas grania w tytuły automatów marki Wazdan, klienci 7 Melons będą mogli również cieszyć się pakietem zaangażowania gracza Wazdan, w tym imponującymi poziomami zmienności i innymi regulowanymi funkcjami, zapewniającymi graczom prawdziwe poczucie przyjemności z gry.

7melons.ch oferuje automaty online, ruletkę, blackjacka, bakarata i pokera, a także portfolio kasyn na żywo. Oferta jest szeroka i każdemu graczowi znajdzie coś odpowiedniego.

To był kolejny udany miesiąc dla Wazdan, w tym wydanie dwóch nowych gier, udział w szczycie SBC North America Summit, wejście na żywo z wieloma nowymi partnerami oraz nominacja do dwóch nagród SBC Awards.

Andrzej Hyla, szef operacyjny w Wazdan, powiedział:

„Cieszymy się, że tak różnorodny wybór naszych innowacyjnych gier jest dostępny w 7 Melons. Operator konsekwentnie udostępnia swoim graczom jedne z najbardziej angażujących tytułów i nie moglibyśmy być szczęśliwsi, że mogą teraz cieszyć się naszymi własnymi grami”.

Ludwig Nehls, dyrektor generalny 7 Melons, powiedział:

„Naszą ambicją jest posiadanie najlepszych gier na rynku, aby zadowolić naszych klientów i przyciągnąć więcej. Mając to na uwadze, byliśmy nieugięci, że potrzebujemy gier Wazdan jako części naszej oferty, ponieważ konsekwentnie wprowadzają do stołu coś nowego”.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.