Wazdan rzuca zaklęcie Collect to Infinity™ w najnowszym slocie, Magic Spins™

Wazdan, czołowy dostawca gier, zabiera graczy w niepowtarzalną i pełną ekscytacji magiczną przygodę w swojej najnowszej produkcji, Magic Spins™.

Najnowsza gra firmy Wazdan, Magic Spins™, została stworzona, by przyciągnąć entuzjastów zaawansowanej mechaniki i niemal nieskończonych funkcji bonusowych.

Niepowtarzalny design i innowacyjna matematyka to cechy, które oczarują koneserów wysokorozwiniętej mechaniki, a specjalnie symbole bonusowe, które przyklejają się do walców i podwyższają szanse na wejście do rundy bonusowej, maksymalnie pobudzą zaangażowanie graczy.

Zgromadzenie co najmniej sześciu dowolnych symboli bonusowych przenosi graczy do pełnej tajemnic rundy Hold the Jackpot, która wyróżnia się niespotykanym układem walców. Podczas magicznej bonusowej rozgrywki, na najmniejszych walcach lądują symbole Cash, które przyznają nagrody sięgające 5-krotności stawki zakładu. Prawdziwa rozrywka rozpoczyna się wraz z symbolami Collector, Jackpot, Mystery i Increasing Value Cash, które pojawiają się na czterech dużych narożnych walcach. Jeszcze większy napływ endorfin gwarantują symbole Mega Collector, Magic Mystery i Mega Increasing Value Cash, których należy wyczekiwać na największym centralnym walcu.

W Magic Spins™ swój debiut ma najnowszy i zarazem przełomowy mechanizm wprowadzony przez firmę Wazdan – Collect to Infinity™, dzięki któremu symbole, takie jak Collector i Mega Collector, kumulują wartości symboli Cash aż do samego końca rundy Hold the Jackpot.

To nie koniec atrakcji, ponieważ symbole Increasing Value Cash przyznają nagrody sięgające 7-krotności stawki, a Mega Increasing Value Cash aż 10-krotności stawki zakładu. Mogą one również zwiększać swoje wartości z każdym kolejnym obrotem, aż do 10 re-spinów.

Gracze mogą także wylosować symbole Jackpot, Mystery czy nowy, dedykowany dla tej gry, symbol Magic Mystery, który jako jedyny, daje szansę na trafienie Magic Jackpot.

Gdy gracze dotrą do końca gry bonusowej zostaną hojnie wynagrodzeni, w postaci wypłaty sumy wartości wszystkich zgromadzonych symboli bonusowych, łącznie z doliczeniem Jackpotów Mini, Minor, Major i Magic. Jednak najwyższa nagroda czeka na tych, którzy zdołają wypełnić wszystkie walce 29 symbolami bonusowymi. Otrzymają wtedy Grand Jackpot, sięgający aż 2500-krotności stawki zakładu.

Magic Spins™ oferuje również szeroką gamę użytecznych funkcji. Jedną z nich jest Volatility Levels™, pozwalająca graczom przejąć niemal pełną kontrolę nad wysokością i częstotliwością wygranych. Kolejną bardzo przydatną funkcją jest Buy Feature, dzięki której gracze, wybierając jeden z czterech możliwych poziomów wejścia do rundy bonusowej, mogą uruchomić rundę Hold the Jackpot w dowolnym momencie i zyskać dodatkowe symbole bonusowe.

Andrzej Hyla, dyrektor handlowy w Wazdan, podkreślił:

„Nasza nowość, Magic Spins™, to mieszanka innowacyjnej matematyki i nowatorskiej mechaniki, która przyciągnie większą liczbę graczy, niż kiedykolwiek wcześniej. Przy tak różnorodnej kolekcji symboli bonusowych i przełomowej funkcji Collect to Infinity™, gracze mają możliwość trafiania niemal nieskończonej liczby kombinacji i wygranych. Wszystko to przyczynia się do osiągnięcia najwyższego poziomu rozrywki w grze”.

O firmie Wazdan
Wazdan, to wydawca, którego celem jest zaopatrywanie rynku w oryginalne i innowacyjne produkty oraz przenoszenie graczy na wyższy poziom rozrywki. Bogate portfolio, zawierające ponad 140 najwyższej jakości automatów online w technologii HTML5, gier stołowych i opcji pokera online pozwala firmie Wazdan zyskiwać coraz większą popularność w branży iGamingu. Wazdan może pochwalić się nie tylko dobrze znanymi tytułami, takimi jak 9 Lions, Larry the Leprechaun, Power of Gods™: Hades, Fortune Reels, Sun of Fortune i Sizzling 777 Deluxe, ale również najnowszymi, takimi jak Hot Slot™: 777 Crown, Magic Eggs, Dwarfs Fortune™, czy Sizzling Moon™. Coraz to bardziej unowocześnione gry, zawierają unikalne funkcje Wazdan, takie jak Volatility Levels™ oraz tryby Ultra Lite, Ultra Fast, jak również Big Screen Mode.
Na imponującej liście zadowolonych klientów, znajdują się najpopularniejsi operatorzy na rynku, a oferowane przez Wazdan gry spełniają wymogi licencji wystawianych przez Maltę, Wielką Brytanię, Szwecję, Rumunię, Grecję i Zachodnią Wirginię (USA) i Michigan (USA). Są one certyfikowane i mogą być oferowane w New Jersey (USA) oraz na wielu rynkach takich jak estoński, hiszpański, kolumbijski, litewski, łotewski, duński, szwajcarski, portugalski, włoski, białoruski i holenderski. Warto dodać, że gry Wazdan korzystają z generatora liczb losowych certyfikowanego przez firmę GLI, co gwarantuje pewną, uczciwą i bezpieczną rozgrywkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.