Wazdan uruchomi dwie nowe gry na ICE London 2019

Wazdan z radością ogłasza, że ​​zaprezentuje dwie całkiem nowe gry podczas tegorocznej imprezy ICE London. Dwa nowe tytuły wzmocnią ich już popularną ofertę 105 gier hazardowych HTML5.

Innowacyjny producent automatów wrzutowych Wazdan, pojawił się na pierwszych stronach gazet w zeszłym roku, ogłaszając partnerstwo z wieloma najbardziej znanymi operatorami w branży. Ich uznanie w tej dziedzinie jest zasługą zaangażowania maltańskiej firmy w innowacje dzięki unikalnym cechom Wazdan, w tym pierwszemu na świecie Volatility Levels ™, trybowi oszczędzania energii, trybowi podwójnego ekranu, trybowi ultraszybkiemu, trybowi Ultra Lite i wyjątkowej funkcji gry.

Kontynuując swoje zaangażowanie w wydawanie nowych gier co miesiąc, Wazdan ogłosił dwie nowe premiery w lutym na imprezie ICE London. Jest to fantastyczna okazja, aby pokazać stale rozwijającą się listę doskonałych produktów dewelopera, na najważniejszej imprezie branżowej, której nie można przecież przegapić.

Dzięki ICE London 2019 nastąpi szybkie zbliżenie się do zespołu Wazdan, i spowoduje że ich obecność na tym uznanym na całym świecie wydarzeniu będzie trudna do przeoczenia. Na ExCel Expo znajdziesz na ich stoisku przyjazne twarze przez trzy dni pracy w sieci i omówienie prezentowanych gier.

Możesz znaleźć Wazdana na stoisku S8 202, gdzie zespół podzieli się swoją pasją do gier, spotka się z partnerami i konkurentami z branży, odpowiadając na wszelkie pytania, pokazując swoje najnowsze produkty do gier przed ich oficjalnym startem.

Operatorzy gier w celu uzyskania dodatkowych informacji powinni zaplanować spotkanie z zespołem Wazdan w Londynie lub po prostu rozpocząć zwiedzanie ich stanowiska na czacie.

Szef działu sprzedaży Wazdan, Andrzej Hyla, powiedział:

Cieszymy się na trzydniową imprezę w ICE London 2019, która jest zawsze główną atrakcją kalendarza gier branżowych, spotyka twarze nowych i starych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.wazdan.com

O WAZDAN:
Wazdan jest popularnym producentem gier, rozwijającym innowacyjne gry kasynowe, które zapewniają oryginalne, zabawne i prawdziwie wielokanałowe wrażenia gracza. Oferując obszerną bibliotekę gier z ponad 105 automatami HLML5, grami stołowymi i grami wideo poker, Wazdan zyskuje popularność na rynku gier iGaming dzięki doskonałej jakości gier, interesującym motywom i wciągającej rozgrywce. Portfolio gier Wazdana składa się z popularnych tytułów: Great Book of Magic Deluxe, Magic Target Deluxe, Valhalla i Wild Guns, a także niesamowitych nowych gier, w tym Los Muertos ™, Mayan Ritual ™ i Captain Flynt ™. Wazdan regularnie publikuje nowe ekscytujące tytuły i wyposaża je w unikalne funkcje Wazdan: innowacyjny Volatility Level ™, ekscytującą unikalną funkcję Gamble oraz przyjazne dla urządzeń mobilnych tryby oszczędzania energii i podwójnego ekranu. Wazdan posiada wiele europejskich znaków towarowych, w tym znak towarowy dla ich pierwszego na świecie Volatility Level ™. Ich bogate portfolio klientów obejmuje jedne z najlepszych gier w branży. Firma ma główną siedzibę na Malcie i posiada licencje wydane przez UKGC, MGA i jest zgodne z przepisami Curacao. Co więcej, ich gry korzystają z certyfikowanego przez NMi RNG, który zapewnia niezawodną, ​​uczciwą i bezpieczną rozgrywkę.
Zespół sprzedaży Wazdan prezentuje swoje produkty w ICE w Londynie w dniach 5-7 lutego 2019 r. na stoisku S8 202.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *