Wazdan wypuszcza kolejną grę retro, Hot Slot™: Magic Bombs

Firma Wazdan wydała grę Hot Slot™: Magic Bombs, która dzięki swoim innowacyjnym funkcjom pozwala graczom wywołać prawdziwą eksplozję wygranych.

Nowa gra firmy Wazdan jest kolejną odsłoną popularnej serii Hot Slot™. Ta niezwykle wciągająca produkcja zachwyca kolorowymi grafikami w stylu retro, dynamiczną rozgrywką i wciągającymi funkcjami: Collect to Infinity™ i Sticky to Infinity™.

Funkcja Collect to Infinity™, dostępna w kilku wcześniejszych produkcjach firmy Wazdan, zwiększa zaangażowanie graczy i generuje fantastyczne wyniki dla operatorów kasyn. W Hot Slot™: Magic Bombs funkcja ta związana jest z symbolem Free Spins Collector, który przykleja się do walców do czasu uruchomienia rundy Free Spins i zwiększa liczbę darmowych obrotów zdobytych przez gracza.

Sticky to Infinity™ to nowa funkcja, która również ma za zadanie zatrzymać graczy dłużej w grze, zwiększając tym samym wyniki klientów firmy Wazdan. Dzięki symbolom Jackpot Mystery, które przyklejają się do walców do czasu zakończenia rundy Free Spins, gracze mogą wygrać liczne Jackpoty.

Obie funkcje sprawiają, że gracze z niecierpliwością czekają na rundę Feee Spins, w której mogą zdobyć 30 darmowych obrotów oraz wygrane sięgające 6000-krotności stawki zakładu.

Gracze mogą również uruchomić rundę bonusową w dowolnym momencie dzięki funkcji Buy Feature lub podwoić swoje wygrane w grze ryzyka. Dostępne są też inne funkcje pozwalające dostosować grę do własnych preferencji, w tym Volatility Levels™, Ultra Fast Mode i Energy Saving Mode.

Hot Slot™: Magic Bombs to druga gra z serii Hot Slot™, po cieszącej się ogromną popularnością grze Hot Slot™: 777 Crown. W listopadzie do kolekcji dołączy Hot Slot™: Magic Pearls.

Andrzej Hyla, dyrektor handlowy w Wazdan, powiedział:

„Pierwsza gra z serii Hot Slot™ okazała się być ogromnym sukcesem, więc postanowiliśmy spełnić życzenie graczy i stworzyć kolekcję gier w klimacie retro. Hot Slot™: Magic Bombs z pewnością dostarczy im niezapomnianych emocji dzięki naszym innowacyjnym funkcjom, które zwiększają zaangażowanie graczy w rozgrywkę. Niebawem seria powiększy się o kolejny tytuł, więc nie mamy nadzieję, że nasze nowe gry przypadną graczom do gustu.”

O FIRMIE WAZDAN:
Wazdan to firma z ponad 10-letnim doświadczeniem w produkcji gier. Z pasją i zaangażowaniem tworzymy najwyższej jakości gry oraz innowacyjne narzędzia, które wpływają na wzrost zaangażowania graczy w rozgrywkę i pozwalają podnosić wyniki finansowe naszych partnerów. Nasze gry są certyfikowane w ponad 20 krajach na całym świecie, takich jak: Malta, Wielka Brytania, New Jersey (USA), Michigan (USA), Zachodnia Wirginia (USA), Ontario (Kanada), Szwecja, Rumunia, Grecja, Estonia, Hiszpania, Litwa, Łotwa, Dania, Szwajcaria, Kolumbia, Portugalia, Włochy, Białoruś, Holandia, Polska, Czechy i Bułgaria. Oferujemy zróżnicowane portfolio, zawierające ponad 150 niezwykle wciągających gier w technologii HTML5, które powiększamy o 18 premier rocznie. Nasze gry wyznaczają nowe standardy rozrywki. Tytuły, które cieszą się największą poularnością wśród graczy to: Magic Spins™, Sun of Fortune, 9 Coins™, Fortune Reels, 9 Lions, Sizzling 777 Deluxe i Power of Gods™: Hades.
Nasza kolekcja gier stale rośnie, a najnowsze tytuły szybko prześcigają popularnością poprzednie topowe produkcje. Nieustannie poszukujemy nowych sposobów na zwiększenie zaangażowania graczy, tworząc innowacyjne funkcje, takie jak Volatility Levels™, Hold the Jackpot, Collect to Infinity™, czy Cash Infinity™. Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom produktów na najwyższym poziomie, które zapewnią graczom najlepszą rozrywkę. Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie Wazdan? Odwiedź naszą stronę https://www.wazdan.com

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.