Wazdan wypuszcza najnowszy tytuł Burning Stars 3™ z popularną funkcją Hold the Jackpot

Firma Wazdan, innowacyjny wydawca gier online, zakończyła premierę nowego i ekscytującego slota Burning Stars 3™ z uwielbianą przez graczy mechaniką Hold the Jackpot.

Rozgrywana na 9 walcach w układzie 3 x 3 akcja pozwala zgarnąć wygraną za każdą kombinację co najmniej czterech takich samych symboli. Podczas rozgrywki podstawowej pomaga w tym symbol Wild, który zastępuje wszystkie inne symbole (oprócz symbolu bonusowego).

Popularna runda bonusowa w systemie Hold the Jackpot jest z kolei aktywowana przez wylosowanie co najmniej trzech symboli bonusowych za jednym spinem.

Podczas rozgrywki bonusowej wszystkie symbole bonusowe przez cały czas pozostają na walcach, a gracz otrzymuje 3 re-spiny, których liczba resetuje się za każdym razem, gdy pojawi się kolejny symbol bonusowy. Runda trwa do zapełnienia symbolami bonusowymi wszystkich walców lub wyczerpania dostępnych spinów.

Większej liczbie zgromadzonych symboli odpowiadają coraz wyższe wygrane i jackpoty, zaczynając od pomnożenia stawki zakładu trzykrotnie, po możliwość zdobycia największej wygranej, jaką jest Grand Jackpot, gwarantujący aż 2187-krotność stawki.

Burning Stars 3™ oferuje również wiele unikalnych dla firmy Wazdan funkcji, które fani marki znają z poprzednich produkcji, jak Ultra Lite Mode, Ultra Fast Mode, Big Screen Mode czy Volatility Levels™. Opcje te pozwalają na personalizację rozgrywki i dostosowanie jej do własnych preferencji.

Jak mówi Andrzej Hyla, kierownik ds. sprzedaży w Wazdan:

„Burning Stars 3™ wynosi naszą popularną funkcję Hold the Jackpot na jeszcze wyższy poziom, ponieważ oparliśmy na niej całą koncepcję rozgrywki. Gracze na pewno będą zachwyceni możliwością zdobycia jednego z czterech jackpotów, a szczególnie najwyższej wygranej, jaką jest Grand Jackpot. Burning Stars 3™ to nowa gwiazda w naszym portfolio, która z pewnością będzie przyświecać wielu zadowolonym graczom w różnych częściach świata”.

O FIRMIE WAZDAN:
Wazdan to wydawca, który specjalizuje się w innowacyjnych grach kasynowych, zapewniających gra-czom oryginalną rozrywkę na wszystkich platformach. Portfolio zawierające ponad 130 najwyższej jako-ści slotów online w technologii HTML5, gier stołowych i opcji pokera online pozwala firmie Wazdan zyskiwać coraz większą popularność w branży iGamingu. Wazdan może pochwalić się takimi uwielbia-nymi tytułami jak 9 Lions, Larry the Leprechaun, Black Horse™ Deluxe, Magic Stars 3, Great Book of Magic Deluxe, Butterfly Lovers™ oraz Sizzling 777 Deluxe, jak również ekscytującymi nowościami w stylu Clover Lady™, Unicorn Reels, Gem Splitter™, Reel Joke™, Power of Gods™: Egypt, Telly Reels™, Choco Reels™, Infinity Hero™ i Reel Hero™. Regularnie wydawane gry zawierają unikalne funkcje Wazdan, takie jak Volatility Levels™ czy tryby Ultra Lite, Ultra Fast oraz Big Screen Mode. W pokaźnym portfolio zadowolonych klientów firmy znajdują się najpopularniejsi operatorzy na rynku, a oferowane przez Wazdan gry spełniają wymogi licencji wystawianych przez Maltę, Szwecję, Wielką Brytanię, Ru-munię. Są one certyfikowane i mogą być oferowane rynku estońskim, hiszpańskim, kolumbijskim, li-tewskim, łotewskim, duńskim, szwajcarskim i portugalskim. Warto dodać, że gry Wazdan korzystają z generatora liczb losowych certyfikowanego przez firmę GLI, co gwarantuje pewną, uczciwą i bezpieczną rozgrywkę.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL