Wazdan z grą Sizzling Moon™

Sizzling Moon™, najnowsza gra firmy Wazdan, gwarantuje graczom niezwykłą przygodę na mrocznym, rozpalonym do czerwoności księżycu.

Automat Sizzling Moon™ posiada 16 bębnów, proste zasady gry, zachwycające grafiki oraz popularną rundę bonusową Hold the Jackpot, oferującą nieziemskie wygrane.

By uruchomić rundę bonusową, gracze muszą zebrać 6 symboli Bonus, jednak symbole Sticky Bonus, które przyklejają się do bębnów na 9 obrotów, zdecydowanie ułatwiają to zadanie.

W trakcie rundy Hold the Jackpot gracze zatrzymują na bębnach różne symbole bonusowe, w tym nagrody pieniężne, Jackpoty, oraz symbole Mystery, które mogą zamienić się w inny symbol bonusowy. Zapełnienie całej planszy premiowane jest nagrodą Grand Jackpot, dodawaną do sumy wartości zgromadzonych symboli. Jednak głównym celem graczy powinno być upolowanie symbolu Moon Mystery, gdyż tylko dzięki niemu mogą ocalić galaktykę i zdobyć najwyższą nagrodę w grze – Moon Jackpot wynoszący 25000-krotność stawki zakładu.

Gracze, którzy nie chcą czekać na aktywację rundy bonusowej, mogą uruchomić ją w dowolnym momencie dzięki funkcji Buy Feature. Po raz pierwszy funcja ta umożliwia wybór ekstremalnego poziomu wariancji gry, który zapewnia największy zastrzyk adrenaliny i najwyższe wygrane.

Oprócz wciągającej rundy bonusowej, gra oferuje również szereg ciekawych funkcji, w tym grę ryzyka pozwalającą na siedmiokrotne podwojenie wygranych oraz unikalną funkcję Volatility Levels™, dzięki której gracze mogą zmieniać poziom wariancji gry w zależności od swoich potrzeb.

Sizzling Moon™ to najnowsza gra firmy Wazdan, oferująca popularną rundę bonusową Hold the Jackpot, podobnie jak wypuszczone pod koniec zeszłego roku hity Power of Gods™: Medusa i Jelly Reels™.

Andrzej Hyla, dyrektor handlowy w Wazdan, powiedział:

„Gra Sizzling Moon™ zabiera graczy w kosmiczną podróż w poszukiwaniu nagród nie z tej ziemi. Proste zasady, wysokie wygrane i ekscytująca runda bonusowa sprawiają, że gra rozpala emocje do czerwoności. Mamy nadzieję, że Sizzling Moon™ przypadnie graczom do gustu równie mocno, jak pozostałe tytuły z kolekcji Hold the Jackpot.”

O FIRMIE WAZDAN
Wazdan to wydawca, który specjalizuje się w innowacyjnych grach kasynowych, zapewniających graczom oryginalną rozrywkę na wszystkich platformach. Portfolio zawierające ponad 140 najwyższej jakości automatów online w technologii HTML5, gier stołowych i opcji pokera online pozwala firmie Wazdan zyskiwać coraz większą popularność w branży iGamingu. Wazdan może pochwalić się takimi uwielbianymi tytułami jak 9 Lions, Larry the Leprechaun, Black Horse™ Deluxe, Magic Stars 3, Great Book of Magic Deluxe i Sizzling 777 Deluxe, jak również ekscytującymi nowościami z mechaniką Hold the Jackpot: Power of Gods™: Medusa, Jelly Reels™, Sizzling Bells™, Power of Gods™: Hades, Fortune Reels, Sun of Fortune i Burning Stars 3™. Regularnie wydawane gry zawierają unikalne funkcje Wazdan, takie jak Volatility Levels™ czy tryby Ultra Lite, Ultra Fast oraz Big Screen Mode. W pokaźnym portfolio zadowolonych klientów firmy znajdują się najpopularniejsi operatorzy na rynku, a oferowane przez Wazdan gry spełniają wymogi licencji wystawianych przez Maltę, Szwecję, Wielką Brytanię, Rumunię, Grecję i Zachodnią Wirginię (USA). Są one certyfikowane i mogą być oferowane w New Jersey (USA) oraz na rynku estońskim, hiszpańskim, kolumbijskim, litewskim, łotewskim, duńskim, szwajcarskim, portugalskim, włoskim i białoruskim. Warto dodać, że gry Wazdan korzystają z generatora liczb losowych certyfikowanego przez firmę GLI, co gwarantuje pewną, uczciwą i bezpieczną rozgrywkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.