Wazdan zaprasza graczy do magicznej krainy w swoim najnowszym hicie – Unicorn Reels

Uznany wydawca slotów, firma Wazdan, wypuszcza wyczekiwaną przez fanów produkcję – slot Unicorn Reels wyposażony w wyjątkową funkcję Hold the Jackpot.

Akcja gry o 5 walcach i 10 liniach wypłat toczy się w tajemniczym, zaczarowanym lesie, gdzie gracze spotkają wspaniałe stworzenia i jeszcze wspanialszy bonus.

Aby aktywować bonusową rundę Unicorn Jackpot Game, wystarczy wylosować co najmniej 5 symboli jednorożców za jednym spinem. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki walce zamienią się wtedy w planszę rozmiarów 5×5, a gracze otrzymają szansę wylosowania jak największej liczby symboli jednorożców na 25 polach, przy czym mogą skorzystać z trzech ponownych spinów.

Co ważne, każde wylosowanie jednorożca przenosi graczy na wyższy poziom wygranej oraz przywraca możliwość wykorzystania trzech ponownych spinów. Zgromadzenie 15 lub 20 jednorożców gwarantuje odpowiednio nagrody Minor Jackpot i Major Jackpot. Aby zdobyć nagrodę główną – Grand Jackpota gwarantującego 1000-krotność stawki ustawionej w momencie aktywacji bonusu – należy zapełnić wszystkie 25 pól legendarnymi stworzeniami.

Do innych atrakcyjnych dla graczy elementów należą symbole Scatter i Wild. Wylosowany podczas rozgrywki symbol Scatter może pomóc w zdobyciu wygranej niezależnie od tego, czy znajduje się na linii wypłat, natomiast Wild zastąpi inne symbole, co znacznie ułatwia stworzenie wygrywającej kombinacji. Co więcej, jest to również najwyżej płatny symbol w grze.

Jak mówi Andrzej Hyla, CCO w firmie Wazdan:

„Tworzenie innowacyjnych produkcji to dla nas priorytet, dlatego bardzo cieszy nas dodanie Unicorn Reels do naszego wciąż powiększającego się portfolio nowoczesnych slotów. Fantastyczny baśniowy motyw z magicznymi jednorożcami sprawia, że gromadzenie tych mitycznych stworzeń to dla graczy ekscytująca przygoda i czysta przyjemność – szczególnie że daje szanse zdobycia najwyższej wygranej, jaką jest Grand Jackpot”.

Unicorn Reels debiutuje z impetem, dołączając do niedawno wydanych hitów Wazdana, jak Gem Splitter™, Reel Joke™ czy Power of Gods™: Egypt.

O FIRMIE WAZDAN:
Wazdan to wydawca, który specjalizuje się w innowacyjnych grach kasynowych, zapewniających graczom oryginalną rozrywkę na wszystkich platformach. Portfolio zawierające ponad 130 najwyższej jakości slotów online w technologii HTML5, gier stołowych i opcji pokera online pozwala firmie Wazdan zyskiwać coraz większą popularność w branży iGamingu. Wazdan może pochwalić się takimi uwielbianymi tytułami jak 9 Lions, Larry the Leprechaun, Black Horse™ Deluxe, Magic Stars 3, Great Book of Magic Deluxe, Butterfly Lovers™ oraz Sizzling 777 Deluxe, jak również ekscytującymi nowościami w stylu Gem Splitter™, Reel Joke™, Power of Gods™: Egypt, Telly Reels™, Choco Reels™, Infinity Hero™ i Reel Hero™. Regularnie wydawane gry zawierają unikalne funkcje Wazdan, takie jak Volatility Levels™ czy tryby Ultra Lite, Ultra Fast oraz Big Screen Mode. W pokaźnym portfolio zadowolonych klientów firmy znajdują się najpopularniejsi operatorzy na rynku, a oferowane przez Wazdan gry spełniają wymogi licencji wystawianych przez Maltę, Szwecję, Wielką Brytanię, Rumunię. Są one certyfikowane i mogą być oferowane rynku estońskim, hiszpańskim, kolumbijskim, litewskim, łotewskim, duńskim, szwajcarskim i portugalskim. Warto dodać, że gry Wazdan korzystają z generatora liczb losowych certyfikowanego przez firmę GLI, co gwarantuje pewną, uczciwą i bezpieczną rozgrywkę.

Obserwuj firmę Wazdan w mediach społecznościowych: LinkedIn, Facebook, Instagram i Twitter.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *