Wazdan zdobywa certyfikat ISO/IEC 27001

W dniu 22 lipca Wazdan dołączył do wąskiego i elitarnego grona firm branży iGamingu posiadających certyfikat ISO/IEC 27001. To kolejny sukces doskonale współpracującego zespołu, który w tym roku wydał już kilka doskonale przyjętych gier, rozszerzył działalność na nowe rynki i jest gotowy na kolejne wyzwania.

ISO/IEC 27001 to międzynarodowy standard dotyczący systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji. Pomyślne przejście zaawansowanej procedury certyfikacji stanowi dowód tego, że firma zachowuje najwyższe standardy dotyczące obsługi klienta oraz produkcji gier. Restrykcyjne normy w dziedzinie bezpieczeństwa informacji określone przez organizacje ISO i IEC są ustalane zgodnie z najlepszymi praktykami i obejmują aż 11 obszarów, w tym między innymi poufność, integralność czy dostępność danych.

Wazdan to wysoce uznany wydawca, który słynie z prawdziwej pasji do gier i posiada 10 lat doświadczenia w branży iGamingu oraz imponujące portfolio 120 gier, co w połączeniu z nowo zdobytym certyfikatem ISO świadczy o pełnym zaangażowaniu w doskonałość swoich usług i produktów.

Certyfikat ISO 27001 to kolejny wielki krok dla firmy Wazdan, który pozwoli na jeszcze prężniejszy rozwój i dalsze doskonalenie swojej oferty proponowanej zarówno rosnącej liczbie operatorów kasyn, jak i coraz liczniejszej grupie zagorzałych fanów.

Jak mówi Michał Imiołek, dyrektor generalny Wazdan:

„Nasz zespół składa się z ludzi, dla których gry są prawdziwą pasją, dlatego zawsze zachowujemy najwyższe standardy naszych usług. Potwierdza to elitarny międzynarodowy certyfikat ISO, który pozwoli nam kontynuować prężny i dynamiczny rozwój, jakiego doświadczamy w ciągu ostatnich lat”.

Wszystkie aktualności dotyczące firmy Wazdan można znaleźć na stronie www.wazdan.com

O FIRMIE WAZDAN:
Wazdan to wydawca, który specjalizuje się w innowacyjnych grach kasynowych, zapewniających graczom oryginalną rozrywkę na różnych platformach. Portfolio zawierające ponad 120 najwyższej jakości automatów online w HTML5, gier stołowych i opcji pokera online pozwala firmie Wazdan zyskiwać coraz większą popularność w branży iGamingu. Wazdan może pochwalić się takimi uwielbianymi tytułami jak: 9 Lions, Larry the Leprechaun, Black Horse™ Deluxe, Magic Stars 3, Great Book of Magic Deluxe, Magic Target Deluxe oraz Fruit Mania Deluxe, jak również ekscytującymi nowościami w stylu Infinity Hero™, Reel Hero™, Sonic Reels, Lucky 9™, Neon City™ czy Butterfly Lovers™. Regularne premiery nowych gier oferują unikalne funkcje Wazdan, takie jak: Volatility Levels™ czy tryby Ultra Lite, Ultra Fast oraz Energy Saving. Marka posiada również własne opatrzone zastrzeżonym znakiem towarowym produkty jak chociażby wspomniana opcja Volatility Levels™. W pokaźnym portfolio zadowolonych klientów firmy z siedzibą główną na Malcie znajdują się najpopularniejsi operatorzy na rynku, a proponowane przez Wazdan gry spełniają wymogi kasyn licencjonowanych przez MGA, UKGC, Romanian National Gambling Office ONJN oraz Curacao eGaming, i są certyfikowane do oferowania na rynku estońskim, hiszpańskim, litewskim, łotewskim, portugalskim, rumuńskim i szwedzkim. Warto dodać, że gry Wazdan korzystają z generatora liczb losowych certyfikowanego przez firmę GLI, co gwarantuje pewną, uczciwą i bezpieczną rozgrywkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *