Wejście na PIN, a w środku nielegalne automaty

KPP w Nisku

Niżańscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami służby celno-skarbowej z Rzeszowa wkroczyli do kontenera mieszczącego się na jednej z posesji w Nisku, gdzie odbywał się proceder nielegalnych gier hazardowych.

We wtorek około godz. 20, na podstawie posiadanych informacji, niżańscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami służby celno-skarbowej (KAS) z Rzeszowa, weszli do plastikowego kontenera, który znajdował się na jednej z posesji w Nisku.

Wejście do kontenera, było możliwe tylko dla graczy znających właściwy kod PIN. W środku zastali trzech mężczyzn, dwóch z nich w wieku 21 i 26-lat, pochodzących z Racławic i 30-latek pochodzący ze Stalowej Woli. Maszyny do gier były włączone. Funkcjonariusze z Krajowej Administracji Skarbowej zabezpieczyli nielegalne automaty do gier.

Policjanci sprawdzili odzieży mężczyzn przebywających w kontenerze, pod kątem posiadania przez nich narkotyków. Okazało się, że jeden z nich miał przy sobie woreczek z suszem, który schował w saszetce.

Kolejne cztery woreczki zostały znalezione w trakcie przeszukania jego mieszkania. 30-latek ze Stalowej Woli narkotyki miał schowane w biurku swojego pokoju. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony na komendę.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Nisku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *