Wielka wygrana prababki… to już druga w jej życiu

loteria

Sheila Garrett, prababka z Gravesend w hrabstwie Kent w Anglii, trafiła kosmiczną wygraną 500 000 funtów na Thunderball i oświadczyła: „Zawsze wiedziałem, że wygram”.

Wydaje się, że 80-latka ma po prostu duże szczęście, ponieważ wcześniej wygrała 20 000 $ grając w podobną grę, kiedy mieszkała w USA.

Pomimo tego, że powiedziała rodzinie i przyjaciołom, że wie, iż jej przeznaczeniem jest zwycięstwo, Sheila Garrett przyznaje, że to wszystko jest nieco surrealistyczne.

Sheila jest teściową Kathy Garrett, doradcy zwycięzców w Camelot. Chociaż pracownicy Camelot nie mogą kupować losów ani grać w gry National Lottery, członkowie dalszej rodziny, którzy nie są częścią tego samego gospodarstwa domowego – co dotyczy Sheili – mogą grać. Jedyną rolą Kathy w zwycięstwie Sheili było zapewnienie wsparcia tak, jak robiłby to każdy członek rodziny.

Sheila zawsze kupowała swój kupon na Thunderball podczas wizyt w sklepach, ale w tym roku zaczęła grać online za pośrednictwem strony National Lottery. Gdy sprawdzała zwycięskie liczby w tym losowaniu, wszystkie wyglądały trochę znajomo.

Patrzyłam i myślałam, że wyglądają jak moje liczby i że lepiej jest zalogować się na moje konto National Lottery. Gdy tylko zobaczyłam wiadomość, że wygrałam, wiedziałam, że to główna nagroda w wysokości 500 000 funtów. Zawsze wiedziałam, że wygram Thunderball  – powiedziała Sheila.

Poprzednia duża wygrana Sheili miała miejsce na początku lat 90., kiedy mieszkała na Florydzie. Wygrała 20 000 $ w loterii podobnej do Thunderball o nazwie „Fantasy Five”. Co więcej, zwycięstwo w Stanach Zjednoczonych odegrało pewną rolę w jej nieco większej wygranej po tej stronie Atlantyku.

W Fantasy Five można było wybierać tylko liczby do 26, co oznacza, że moja data urodzenia – 28. – musiała być jako dwie cyfry: 2 i 8. Zwycięskie liczby w tym losowaniu Thunderball obejmowały oczywiście 2 i 8. Niezwykle ważny Thunderball to był numer 10. Dziesięć zawsze było moją szczęśliwą liczbą, od teraz jest bardzo szczęśliwą  – powiedziała.

Sheila czuje również, że jej szczęście jeszcze się nie skończyło, a ta druga wygrana zbliża się do jej trzeciej – największej.

Mam już oko na następne zwycięstwo. Gdy widziałam historie w gazetach o wielkich zwycięzcach, którymi opiekuje się moja synowa i zawsze przenosiło mnie z powrotem do mojego zwycięstwa na Florydzie – a teraz to się powtórzyło! Za każdym razem było trochę więcej, więc następny będzie musiał być EuroMillions  – mówi Sheila.

Sheila zawsze obiecywała sobie, że kiedy, a nie jeśli, zwycięstwo nadejdzie, podzieli się swoją nowiną. Powiedziała, że kiedy wygra trzeci raz, na pewno wszystkim o tym opowie.

Doradca zwycięzców i synowa Kathy Garrett powiedziała: Jestem zachwycony Sheilą. Mam niesamowitą pracę, w której mogę zobaczyć, jak życie zmieniło się po wygranej w National Lottery i wiem, jak wiele to dla niej zmieni. To wspaniale, że mogła podzielić się wiadomością o swojej wygranej i świętować swoje szczęście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *