Willa w Toskanii do wygrania na loterii

loteria

Na nietypowy pomysł wpadła para z Włoch. Chcą pozbyć się swojej willi w Toskanii za pomocą loterii. Cena losu to 25 funtów, czyli około 125 zł. W dodatku część ze zgromadzonych w ten sposób pieniędzy przekażą na cele charytatywne.

Jon i Annmarie Nurse postanowili zorganizować loterię, w której do wygrania będzie ich willa w północnej Toskanii. Dom ma cztery sypialnie, trzy łazienki, dużą kuchnię z jadalnią i salonem. To nie koniec, bo przed budynkiem znajduje się duży dziedziniec, a na tyłach domu można odpocząć w basenie. Nieruchomość wyceniana jest na 1,7 mln zł.

Co zrobić, aby wziąć w loterii? Wystarczy kupić los za 25 funtów na stronie winhousesinitaly.com. Warunkiem, jaki postawiła para, jest sprzedanie minimum 20 tys. kuponów, aby loteria się odbyła. Akcja kończy się 29 stycznia 2021 r. i wtedy zostanie przeprowadzone losowanie.

Dodatkowo 50 tys. funtów ze zgromadzonych środków zostanie przekazanych na cele charytatywne.

Gdyby nie udało się uzyskać minimalnej ilości kuponów, to wówczas zostanie przeprowadzony konkurs pocieszenia. Spośród posiadaczy kuponów zostanie wylosowana jedna osoba, która wygra 10 tys. funtów.

Źródło: winhousesinitaly.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *