Wiosna gier powraca z ENADA Primavera

Od 30 marca do 1 kwietnia w Rimini Expo Centre, 34. Międzynarodowa Wystawa Sprzętu Rozrywkowego i Gier zostanie zorganizowana przez IEG we współpracy z Sapar. Enada odbędzie się równolegle z 4. edycją RAS Rimini Amusement Show.

Sektor gier spotka się osobiście od 30 marca do 1 kwietnia 2022 r. w Rimini Expo Centre, na 34. edycję Enady i 4. Rimini Amusement Show.

Zorganizowana przez Italian Exhibition Group we współpracy SAPAR, Enada w 2021 roku była nie tylko wydarzeniem referencyjnym dla Europy Południowej i Morza Śródziemnego, ale także jedyną obecną platformą biznesową dla całego sektora gier we Włoszech.

Potwierdzono dni imprezy, od środy do piątku, a także układ ostatniej edycji, z głównym wejściem przez południowe wejście do Rimini Expo Centre. Trzy pawilony dedykowane firmom z branży gier naziemnych i internetowych (C1-C2-C3) potwierdziły również Vision Arena, teatr konferencji i warsztatów, który zostanie zdefiniowany w ostatnich tygodniach.

Kolejny pawilon (A1) będzie poświęcony Rimini Amusement Show, wydarzeniu, które stanowi punkt odniesienia dla branży gier bez nagród pieniężnych, zorganizowanej przez IEG we współpracy z Sapar i FEE Consortium, z dedykowanymi inicjatywami dodatkowymi.

O ENADA 2022
Data: 30 marca – 1 kwietnia 2022; Organizator: Italian Exhibition Group SpA; wydanie: 34a; częstotliwość: roczna; https://www.enada.it/

O RAS 2022
Data: 30 marca – 1 kwietnia 2022; Organizator: Italian Exhibition Group SpA, Consorzio FEE, Sapar; wydanie: 4a; Częstotliwość: roczna; https://www.riminiamusement.it/

KONCENTRACJA NA WŁOSKIEJ GRUPIE WYSTAWIENNICZEJ

Italian Exhibition Group S.p.A., spółka akcyjna notowana na Euronext Milan, rynku regulowanym organizowanym i zarządzanym przez Borsa Italiana S.p.A., dzięki swoim zakładom w Rimini i Vicenza, przez lata osiągnęła krajową pozycję lidera w organizacji targów i konferencji. Rozwój działalności za granicą – także poprzez joint-venture z globalnymi lub lokalnymi organizatorami, np. w Stanach Zjednoczonych, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Chinach, Meksyku i Indiach – stawia firmę w czołówce europejskich operatorów w branży.

KONTAKT PRASOWY: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.