Włamał się do kilku automatów do gier

Artykuły
Bartosz 18/10/2013

Ostatnia aktualizacja: 11 czerwca 2024

Policjanci zatrzymali 26-letniego Krystiana B. Mężczyzna za pomocą siekiery włamał się do kilku automatów do gier. Dzięki szybkiemu działaniu funkcjonariuszy oraz podjętemu tropowi przez psa służbowego mężczyzna został zatrzymany na terenie ogrodów działkowych, gdzie ukrył się w zaroślach. Wiadomo, że mężczyzna miał pomocnika. Policjanci ustalili już jego dane. Jego zatrzymanie jest tylko kwestią czasu.

Wczoraj tuż przed godziną 1:00 oficer dyżurny kętrzyńskich (warmińsko- mazurskie) policjantów został powiadomiony przez mężczyznę, że do niestrzeżonego, otwartego całą dobę salonu gier weszła osoba w kominiarce, która siekierą niszczyła automaty. Całe zdarzenie miał on zaobserwować na nagraniu z monitoringu. Z jego relacji wynikało, że sprawców było dwóch.

We wskazane miejsce natychmiast pojechali policjanci, technik kryminalistyki oraz przewodnik z psem służbowym. Policyjny pies podjął trop za sprawcami włamania, który doprowadził funkcjonariuszy na teren ogrodów działkowych. Chwilę później policjanci zatrzymali leżącego w zaroślach mężczyznę oraz nieopodal znaleźli czarna czapkę z wyciętymi otworami na oczy. Jak się okazało, był to 26-letni Krystian B. Mieszkaniec gminy Kętrzyn był pijany i jak twierdził nie miał siły już uciekać.

Czytaj całość i obejrzyj wideo na: lublin.com.pl

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL