Włamali się do automatu do gier

Policjanci z Komisariatu Policji w Tuszowie Narodowym ustalili i zatrzymali trzy osoby podejrzane o włamanie do maszyny do gier losowych. Zatrzymani to dwaj mężczyźni w wieku 35 i 41 lat, oraz 35-letnia kobieta. Podczas przeszukania domu jednego z podejrzanych policjanci zabezpieczyli broń i skradzione pieniądze.

 

Informację o włamaniu do maszyny służącej do gier losowych przekazał policjantom w piątek właściciel sklepu w Gawłuszowicach, w którym stały automaty. Funkcjonariusze prowadząc czynności na miejscu podejrzewali, że związek z tym przestępstwem może mieć ekspedientka sklepu. Kobieta początkowo zaprzeczała, żeby miała coś z tym wspólnego. Pracujący nad sprawą policjanci ustalili i zatrzymali 35-letniego mężczyznę, który mógł mieć związek z włamaniem. W rozmowie z policjantami przyznał się do włamania do automatów i wskazał pojazd, w którym policjanci ujawnili przedmioty służące do włamania, takie jak brzeszczoty i wkrętak.

Wkrótce funkcjonariusze zatrzymali również 41-letniego mężczyznę. – W miejscu jego zamieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli skradzione z automatu do gier pieniądze w kwocie 1600 złotych oraz pistolet gazowy na śruty i dwie wiatrówki. Okazało się, że jeden z zatrzymanych to mąż ekspedientki, a drugi to ich znajomy. Mężczyźni i kobieta zostali osadzeni w policyjnym areszcie.

Czytaj całość na: rmi24.pl

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.