Wygrał milion na loterii. Dwa razy

Loterie
Bartosz 04/11/2019

Ostatnia aktualizacja: 29 kwietnia 2024

Amerykanin Rolf Rhodes w ubiegłym roku wygrał na loterii milion dolarów. A że apetyt rośnie w miarę jedzenia, to mężczyzna dalej próbował szczęścia w kolekturze. Opłaciło się – półtora roku po pierwszej wygranej Rhodes trafił kolejny milion.

W maju 2018 roku Rolf Rhodes wygrał w stanowej loterii „Hit $1,000” milion dolarów. Miał do wyboru całość nagrody wypłaconą w ratach lub 650 tys. dol. do ręki od razu. Zdecydował się na tę drugą opcję.

Rhodes z miejsca stał się bardzo zamożnym człowiekiem. Półtora roku po pierwszej wygranej znów ustrzelił milion dolarów w innej stanowej loterii – „$4,000,0000 Instant Jackpot”.

Zwycięski los Amerykanin nabył na lokalnej stacji benzynowej. I jest to o tyle ważne, że za sprzedaż szczęśliwego kuponu punkt handlowy otrzymuje bonus wysokości 10 tys. dol. Tym razem Rhodes nie potrzebował pilnie gotówki, z wiadomych względów. Zdecydował się więc zgarnąć całą wygraną w 20 rocznych ratach po 50 tys. dolarów.

Według przedstawicieli loterii prawdopodobieństwo wygrania miliona dolarów wynosi 1 do 1 680 000. A nie jest to główna nagroda, którą stanowi kwota cztery razy większa – w tym przypadku prawdopodobieństwo jej trafienia wynosi 1 do 5 040 000.

Źródło: cnn.com

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL