Wygrał na loterii, teraz jest oskarżony o zabicie emerytki w wypadku

loteria

Matt Topham, który w roku 2012 wygrał ponad 45 milionów funtów w Euromillions, został oskarżony o spowodowanie śmierci 75-letniej kobiety przez brawurową jazdę samochodem. Właśnie sąd postawił mu zarzuty.

W Święta Bożego Narodzenia ubiegłego roku Matt Topham podczas swojej brawurowej jazdy BMW zderzył się z Fordem Fiestą, w którym było dwóch pasażerów – 75-letnia Mary Jane Regler i jej mąż. Kobieta w wyniku poważnych obrażeń zmarła, a jej małżonek przeżył wypadek, ale był w ciężkim stanie.

Brawura Brytyjczyka

Do wypadku doszło w North Cockerington w Lincolnshire z winy 31-letniego Matta Tophama, który w sposób brawurowy prowadził swoje BMW. Okazało się także, że najmłodszy w UK zdobywca fortuny w Euromillions, gustuje w wyścigach samochodowych i jest właścicielem wartego 240 000 funtów Astona Martina Vantage GT4. Co ciekawe, jego strona internetowa o wyścigach samochodowych została usunięta w ubiegłym miesiącu.

31-letni Matt, który w roku 2012 wygrał ponad 45 milionów funtów w Euromillions, jest także właścicielem helikoptera i ma własny hangar przy swoim domu w Lincolnshire.

Oskarżenie milionera

Matt Topham wziął udział w wideo rozmowie ze swojego domu z przedstawicielami Lincoln Crown Court w czwartek i usłyszał zarzuty dotyczące spowodowania śmierci oraz poważnych obrażeń ciała przez niebezpieczną jazdę. Następna rozprawa ma się odbyć 18 grudnia, a kolejna w marcu przyszłego roku.

Całość czytaj na: polishexpress.co.uk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *